47 річниця жовтневої революції

7 листопада 1964 року. Костянтинівка святкує 47 річницю більшовицької революції. В Радянському Союзі — одне з головних державних свят. На світлинах зображена Костянтинівська автобаза автоколони №1 Горлівського автотреста.

Вона була розташована в будинку складу ОКСу Хімзаводу. Обслуговували міські підприємства. Організацією всіх святкових заходів займався парторг Зуб. Директором був Вінюков, головним інженером Каденко.

Загальний збір був біля контори автоколони у будівлі, що була будинком музичної школи. Йшли біля Хлібозавода через шляхопровід на Пролетарську повз кінотеатра ім.Леніна, повз маленькі будиночки (перше фото), що стояли навпроти входу на кондитерську фабрику (в наш час “Конті”), на їх місці тепер розташована автостоянка.

Зупинялися на перехресті вулиць Пугачова і Леніна — пропускали Фрунзе, Скляний, КЗВА, інші заводи. Йшли повз трибун біля місьвиконкому в сторону Дружківки. Доходили до пляшкової зупинки (друге фото), навпроти Дома молоді заводу скловиробів. Там складали у вантажівки прапори і транспаранти.

В.Березін, І.Бредіхін, викладач історії КВПУ.