ШУМно, ШУМно аж за край...

Саме так можна охарактеризувати події, які відбулися минулого тижня і сколихнули всю Україну. Якесь донецьке.., колишній аферист – МММ-щик, яке “ніхто і звати ніяк”, висунув на повному серьйозі ультиматум Україні: допустити представників незаконних бандформувань на чолі з генералом російських збройних сил (яких «там нєт!») для інспекції лінії розмежування, на якій, наче б то українці, господарі своєї землі побудували НЕЗАКОННІ інженерні споруди біля селища Шуми!

Тому патріоти й приїхали до Шумів, щоб не пустити «інспекторів» до позицій морпехів, які сказали однозначно, що ніяку ворожу мерзоту до своїх позицій не пустять. Ми з побратимом Сашком Статівою приїхали на позицію якраз тоді, коли відбувалось спілкування з генералом, заступником комадуючого ООС.

Поспілкувавшись з активістами, ми поїхали додому, хоча питання поки що відкладене, але ж не закрите остаточно. Раша зі своїми холуями отримала дулю під ніс, але тільки всі пороз’їжджались, був прильот по наших позиціях. Наші захисники на провокацію не відповіли, тому що у Дирляндії та Московії одразу б заверещали, що негідники-українці порушують режим тиші і підло стріляють по чесних отщепенцях.

А тепер питання до Гаранта: доки ця клоунада буде продовжуватись? Доки всілякі кучми, мертвечуки, кравчуки, фокіни, єрмаки будуть втоптувати Україну та українців у багнюку, не отримуючи за це жодного покарання? І коли, нарешті буде створена тимчасова контактна група з професіоналів — патріотів України, а не з її ворогів? Хотілося б почути на ці питання конкретну відповідь, а не як завжди нічого не вартий «гнілой базар».

Слава неньці – Україні! Героям України – тричі слава! Слава нескореній нації! Смерть ворогам України! Україна, Донбас, Костянтинівка — понад усе!!!

І.Резенко («Ковбой») учасник українського супротиву 1989-2020 р.р.