Закружляли, закрутили - кривий танець ми водили

Саме так 11 травня проводилися вже традиційні гаївки волонтерським простором “DoBro”в Костянтинівці! У першій частині дня великодні промені освітлювали майданчик НВК.

Близько сотні дітей радісно забавлялись з нашими волонтерами Ольгою Брітан, Марічкою Миханів, Вовчиком Сіроманцем, Романом Шпиликем, Наталкою Медведєвою, Андрієм Гриндею. А вже починаючи з обіду у парку "Театральний" наші "гаївчани" і всі охочі малі жителі міста, під радісним супроводом батьківських очей, своїми руханками і гаївськими мотивами проганяли дрібний дощик, що хотів стати на заваді нашим спільним забавлянням.

Це був по-особливому чуттєвий і добрий час, проведений з малою дітворою, котрий, віримо, обов'язково принесе в майбутньому гарні плоди для нашої країни.

Така вже рідна Костянтинівка гостинними привітаннями і щирими посмішками зустріла і провела таких же сповнених довгоочікуваної радості волонтерів. Щиро дякуємо за організацію Великодніх забав отцю Віталію Кестеру, місцевому керівнику Управління освіти Ользі Барабаш!

А 12 травня ми вже були у 65 мобільному військовому шпиталі. Після літургії усі бажаючі прийняли участь у великодніх забавах — водили гаївки, танцювали, співали українські пісні. Не обійшлося без теплих обіймів та щирих подяк один одному.

Волонтерський простір «DoBro» при Релігійній місії “Центр студентського капеланства” ЛА УГКЦ.