Запрошуємо на “ВЕЛИКУ ПРАПОРОВУ ХОДУ”

Велика Українська Хода, що єднає Україну зв’язкою з приблизно 400 жовто-синіх прапорів, нарешті прибуває до нашого міста!

У четвер 25 травня на майданчику перед Палацом культури та дозвілля (пр.Ломоносова) з 9.00 до 18.00 будуть розгорнуті більше 500 метрів прапорів, зібраних з усіх міст України, прапори та символи бойових бригад, підрозділів, які захищають нашу країну у війні з російськими терористами.

Волонтер з Києва Катерина Валевська в 2014 році ініціювала збір прапорів на честь Героїв Небесної Сотні, на яких мешканці різних міст писали свої побажання. Ці прапори побували в прифронтових населених пунктах, на передовій. У новорічну ніч з 2015 на 2016 рр. символи суверенної України були розгорнуті на позиціях солдат «Айдара» в Горлівці, а 23 жовтня підняті на найвищу точку - вершину Говерла в Карпатах.

Тепер свою поповнену колекцію патріотка привезла у Донецьку область, щоб на них усі бажаючи змогли написати свої слова підтримки воїнам АТО, молитви, просто теплі побажання.

Містяне будуть писати щось на новому костянтинівському прапорі.

Зустріч з організаторами, розповідь про акцію, невеличкий концерт заплановані на 11.00 год.

Ми останнє місто Донеччини, яке стало учасником акції «Велика Українська Хода, від міста до міста єднаємо Прапора в знак Єдності и Миру в Україні!».

Приходьте — відчуйте енергетику прапорів та побажань українців, доповнюйте колекцію своїм прапором, пишіть побажання!

На думку організаторів, думки людей - матеріальні. Чим більше і старанніше ми думаємо про щось, тим швидше воно здійсниться. Тому ті сотні побажань мирного неба, які написані українцями на прапорах, неодмінно стануть реальністю. Інакше бути не може…