Співробітники Головного управління ДСНС України у Донецькій області інформують про необхідність дотримання заходів з попередження пожеж у лісах та екосистемах

19 липня 2017 року співробітниками ДПРЗ-16 Головного управління ДСНС України у Донецькій області разом з представниками агропромислового комплексу Костянтинівської райдержадміністрації та лісничим Катеринівського лісництва Красноармійського лісгоспа була проведена комплексна рейдова перевірка додержання вимог правил пожежної безпеки у лісах, що знаходяться на території Костянтинівського району та займають площу у 1820 гектарів.

Значно збільшилась небезпека виникнення пожеж у природних екосистемах. Сприяють цьому підвищення температурних показників, відсутність опадів та головне – людська недбалість. З початку 2017 року у Донецькій області виникло 8 пожеж в екосистемі.

Лісовий фонд України є високопожежонебезпечним об'єктом. Охорона його від пожеж - моральний обов'язок кожного члена суспільства. Просимо звертати увагу на дотримання правил пожежної безпеки під час перебування в лісах та інших природних екосистемах. Розпалюйте багаття лише при наявності засобів первинного пожежогасіння та лише у встановлених та обладнаних для цього місцях. Не залишайте багаття без догляду.

У разі виявлення пожежі негайно повідомте про це Службу порятунку за телефоном «101»!!!