Константиновцы подали официальную петицию о создании площадок для выгула собак

На сайте Константиновского городского совета, в понедельник, была опубликована петиция о создании специальных площадок для выгула собак. Петицию подала константиновский общественный активист Виктория Омельченко.

Как отмечается в тексте петиции, по статистике, только за полгода за медицинской помощью обратились 180 человек, которые пострадали от укусов собак — как домашних, так и беспризорных.

«Спеціальні майданчики для вигулу собак є невід’ємною частиною міст у розвинених країнах. Такі майданчики дозволяють посилити соціальну відповідальність власників собак та вивести культуру вигулу домашніх улюбленців на новий рівень.

Майданчик для вигулу – це огороджена територія в парку, чи іншому місці, де власники можуть відпустити тварин з повідка та не боятися, що тварина завдасть шкоди іншим людям. Це сприяє кращій соціалізації собак, їх слухняності та керованості.

За статистикою, лише за півроку за медичною допомогою звернулися понад 180 людей, які постраждали від нападу собак. Як господарських, так і безпритульних.

Створення спеціального вигульного майданчика дозволить мінімізувати подібні випадки, а також стане однією із складових гуманного поводження із безпритульними тваринами в місті. Адже, маючи такий майданчик, мешканці братимуть тварин із притулку, соціалізуватимуть їх, тим самим зменшуючи кількість безпритульних тварин на вулиці», - отмечается в тексте петиции.

Напомним, в 2016 году планировалось выделение 1 млн. грн. на обустройство приюта для собак, но проект был свернут. Однако уже в этом году было проведено чипирование бездомных животных. Кроме того, городскими властями разработана «Программа регулирования численности бездомных животных в городе Константиновке на 2017 - 2020 годы», но горожан с ней местная администрация так и не ознакомила.

Соб. инф.