2В - ВОДА И ВЫБОРЫ

Сегодня с утра мы получаем разную информацию о том, что обезвоженные жители пошли митинговать к Горводоканалу, что они перекрывают проспект Ломоносова ( на перекрестке с Героев труда -Фрунзе), что сантуриновцы перекрыли трассу на Бахмут у АТП.

По району и по Ильиновской ОТГ ездит Б.Колесников и готовит народ к его поддержке на выборах.

Однако, народу нужна вода. Поэтому встречи на грани срыва.

Из Александро Калиново:

Людей зібралося у невідкритому БК близько 150 осіб. Йшли з однією метою, требувати воду.

Він розраховував на теплу зустріч, а вийшов базар, люди кричали не попадя де вода, ви всі однакові, тощо.

Він заперечував свою причасність, а навпаки казав, що це влада винувата, я сам страждаю від відсутності води бо мене люди постійно питають за робочі місця, а у них по селам не води не газу. Ну, як я можу там поставити комплекс? От і страждають всі.

Але його аргументи нікому не цікаві. Люди навпаки кричали один поперед одного і тут у нього лопнув терпець

Він підхватився і заявив, що не піде балатуватися, потім (але це зі слів людини, яка стояла поруч і начебто чула) повернувся до Маринича і сказав в грубій формі, що зітре його в порошок за такий прийом. Розвернувся і пішов геть

Він вмикнув режим ображеного хлопчика, який знізойшов спасти дурнуватих людішок, а вони як стадо і він гордо, розпрямив грудь Колісом пішов. Ну не хочете, як хочете!

Скажу крок був ефектним, більшість людей перекинули агресію на крикунув

І самі відважні побігли його вмовляти повернутися, він трошки повиламувася для прилічія, але, думає, бензин всерівно прокатав, треба повертатися

По дорозі його обступали люди і просили кожен за своє, чув, як просили за місток через річку, про особисту допомогу і багато чого ще.

Вистава нагадувала театр абсурду!!!

Далі пішло краще, люди стали чемними і голоском блеющего ягняти почали питати у батюшки про милостиню.

Він сказав, що в усьому винувати правітельство і непідконтрольна територія, яка не платить за воду.

Я прийду, порядок наведу.

Одне зрозуміле, що з водою поки нічого невирішиться

Ще він поібіцяв придбати колокол на храм...

А это жители Берестового:

Колєсніков був на Тепличному. Про воду сказав, що треба міняти всі труби (дуже застарілі), а це дуже дорого-грошей нема. Потрібно розвивати молодь, особливо хлопчиків, бо дівчата можуть вийти заміж за олігархів (хоч всім не вистачає, і це видно по тепличницям). Тому він буде будувати якийсь центр на Металурзі та спортшколу. А все в нас так погано та немає робочих місць, то в цьому винна Юлька (вона тут все розвалила). Отакої!

Ми ще побачимо, як він героїчно вирішить всі проблеми з водою напередодні виборів, і виборе собі місце у Парламенті. Таке враження, що все це робиться штучно. Чій ДТЕК? Чия "Води Донбасу"?

Не обіцяв. Та й під час президентських виборів у районі ніхто нічого не робив (води й тоді не було), але всі побігли голосувати за Бойко. І зараз підуть, так навіщо щось робити, витрачатися...

А в это время наши города и веси облетела сногсшибаемая новость от команды ЗЕ: по нашему 49-му округу будет баллотироваться известный похудевший и постаревший КВНщик из Донецка (сейчас в Киеве) СИВОХА!