Сесія N1 буде 7 грудня: нарешті, але запіздно...

Щойно Костянтинівська теркомісія призначила першу сесію новообраної міськради на 7 грудня. 

Це після оголошення результатів виборів 4 листопада! Дійсне, говорили, що керівництво ТВК від ОПЗЖ і їм просто було ніколи - працювали на свого кандидата у мери Слов'янська. Але пролетіли і ось, нарешті, повернулися та взялися з вбите місто.

В багатьох містах вже й другі сесії провели. Ось, наведено приклад сусіднього Бахмуту. Зверніть увагу, як демократично міський голова включил до міськвиконкому та взяв на посади своїх заступників представників партій, яки його не висували, а деякі були проти.

 

Голова та депутати Бахмутської міськради призначили заступників міського голови, голів старостинських округів Бахмутської ОТГ та керуючу справами виконкому. Окрім них та секретаря міськради до нового виконкому увійшов один депутат та 2 молодих активістів, які програли вибори.

Такі рішення ухвалили на 2-му пленарному засіданні першої сесії Бахмутської міськради 25 листопада.

Заступники міського голови

При посадах в міській раді тепер будуть 2 лобісти “Слуги народу” та 1 — “Опозиційної платформи — За життя”. 

Так, першим заступником міського голови призначилиМаксима Суткового

 

Для довідки:

Максим Володимирович народився у 1981 році в Бахмуті. У 2003 закінчив факультет соціально-економічного менеджменту Академії держуправління при Президенті України, Харківський регіональний інститут. Під час навчання проходив практику у ВРУ в комітеті боротьби з організованою злочинністю і корупцією. Працював помічником-консультантом у 3 нардепів. Востаннє — у Владислава Лук’янова, який тепер став депутатом ради Бахмутської ОТГ від ОПЗЖ. Понад 8 років працює у європейській фінансовій групі “Польща Догмат Україна”, “Женераль груп Франція” на посадах від регіонального менеджера до керівника Донецької філії. З 2017 був заступником директора Донецької дирекції АТ “Укрпошта”. 

 

Також депутати призначили заступницею міського голови Інессу Мельник.

 

Для довідки:

Інесса Євгенівна Мельник, 39 років. Вищу педагогічну освіту здобула у 2003, а у 2011 стала кандидаткою педагогічних наук. У 2003-2013 роках працювала у Горлівському державному педагогічному інституті іноземних мов на посадах старшого викладача кафедри практики викладання мовлення та інформаційних технологій, пізніше доцентом кафедри педагогіки. З 2013 й дотепер працює в управлінні освіти на різних посадах: вчителя, заступника директора з навчально-виховної роботи, завідуючої міським методкабінетом. Балотувалася в депутати міськради за списками партії “Слуга народу”, але обрана не була. 

 

Ще одним заступником міського голови став Олександр Марченко

 

Для довідки:

Олександр Олександрович Марченко  —  41 рік, здобув 2 вищі освіти за спеціальністю “ливарне виробництво” та “економічна кібернетика”  в Донбаській машинобудівній академії. З 2000-го року працює на Заводі кольорових металів у Бахмуті, пройшовши кар’єру від робітника до начальника виробничо-диспетчерського відділу. За результатами місцевих виборів 25 жовтня став депутатом Бахмутської міськради від партії “Слуга народу”. Тому після його призначення заступником міського голови йому довелося скласти повноваження депутата 7-го скликання достроково.

 

Старости округів Бахмутської ОТГ

Старостою Іванівського старостинського округу залишиласяОлена Данько. Вона працює на посаді з 2017-го року, а до того 3 роки була секретарем Іванівської сільради. Їй 51 рік, має вищу освіту (закінчила Слов’янський державний педуніверситет за спеціальністю “психологія”). 

Старостою у Зайцівському старостинському окрузі ще на 5 років буде 53-річний Олександр Пономаренко. Він  уродженець Зайцевого, працює сільським головою з 2010 року. Має вищу юридичну освіту. 

А в інших 3-х округах Бахмутської ОТГ призначили нових представників.

Юлію Смолярчук затвердили старостою Клинівського старостинського округу. Про неї відомо, що їй 29 років, за освітою вона інженер-електроник. З 2015 працює в товаристві “Агроінвест”. 

На посаду старости Покровського старостинського округузатвердили Павла Федоренка. Це 42-річний уродженець Покровського, за освітою фахівець з фізичного виховання.

сесійна зала Бахмутська міськрада перша сесія

Фото: пресслужба Бахмутської міськради

А от призначення старости Опитненського старостинського округу так швидко не підтримали. Перед розглядом цього питання депутат Владислав Лук’янов запропонував міському голові відкласти це питання та обговорити його окремо з фракцією ОПЗЖ.

“У нас є пропозиція по Опитненському (старості, — ред.). Ми з вами говорили, по кадрових питаннях у нас не буде однобічних (рішень,  —  ред.). Хоча зараз Ви самі спростовуєте свої слова”, — зазначив Лук’янов у сесійній залі.  

На це міський голова відповів, що це є порушення регламенту та затвердженого на початку сесії порядку денного. Та натякнув, що ОПЗЖ перша порушила якісь домовленості. Але надав слово Лук’янову, який передав його Валерію Слєсарєву. Депутат запропонував порадитись з мешканцями Опитного щодо кандидатури на посаду старости. 

“Є пропозиції провести громадські слухання — вислухати думку мешканців Опитненського старостинського округу щодо питання призначення старости. І нехай мешканці Опитного скажуть свою думку, до якої, я думаю, міський голова має дослухатись”. 

Міський голова зазначив, що це буде порушення регламенту та ця пропозиція не передбачена законодавством. Але оскільки це пропонує фракція з 11 депутатів, то поставив цю пропозицію на голосування. Більшість депутатів цю пропозицію не підтримала. 

Уточнимо, відповідно до змін в законодавстві, з 2020 року саме очільники ОТГ пропонують раді кандидатури старост. До того це була така ж виборна посада, як і депутат ради.

Олексій Рева запропонував на посаду старости Опитненського округу Олену Костюченкову. Більшістю голосів цю кандидатуру підтримали. 

Жінці 37 років, вона народилася в Опитному, має 2 вищі освіти: у 2006 отримала вищу педагогічну освіту, а у 2019 — у сфері держуправління. У 2012-2019 роках працювала в Опитненській сільраді секретарем виконкому, потім заступником сільського голови. З 2020 року й донині була спеціалістом 1-ї категорії Бахмутської міськради в Опитненському старостинському окрузі. 

Новий склад виконкому Бахмутської міськради

До виконкому Бахмутської міськради увійшли 15 людей, це:

—  Олексій Рева, міський голова Бахмута;

Анастасія Касперська, секретар Бахмутської міськради;

— Максим Сутковий, заступник міського голови;

—  Інесса Мельник, заступниця міського голови;

— Олександр Марченко, заступник міського голови;

— Марина Іванушкіна, керуюча справами виконкому;

— Олена Данько, староста Іванівського старостинського округу;

— Олександр Пономаренко, староста Зайцівського старостинського округу;

— Павло Федоренко, староста Покровського старостинського округу; 

— Юлія Смолярчук, староста Клинівського старостинського округу;

— Олена Костюченкова, староста Опитненського старостинського округу;

— Алла Руднєва, голова громадської ради при виконкомі  Бахмутської міськради; 

Артем Сабаєв, представник Донецької обласної ГО “Рідна країна”, депутат міськради 7-го скликання;

Аркадій Петросян, голова молодіжної ради при виконкомі;

Єлизавета Портнова, голова студентської ради Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури.

Зазначимо, Петросян та Портнова балотувалися цього року у депутати міськради за списками “Європейської солідарності”, але їм не вистачило підтримки виборців, аби потрапити до складу депутатів міськради.

Керувати справами виконкому Бахмутської міськради довірили Марині Іванушкіній. 

 

Для довідки:

Марина Сергіївна Іванушкіна, 37 років. За освітою магістр історії (у 2007 закінчила Донецький національний університет) та спеціаліст державної служби (у 2015 закінчила Донецький державний університет). Впродовж десятиліття (з 2000-го року) працювала вчителем історії в одній зі шкіл Шахтарського району та методистом у відділі освіти. У 2010-2014 роках працювала у відділі освіти та у справах молоді та спорту Шахтарської райадміністрації. У 2014-2019 роках очолювала управління культури Бахмутської міськради. А з 2019-го й до свого нового призначення —  працювала заступницею міського голови Соледарської міськради з питань економічного розвитку та інвестицій.

 

Інші рішення депутатів міськради

Прийняла присягу депутатка Ольга Горбунова від ОПЗЖ. Нагадаємо, у 1-му засіданні 1-ї сесії вона участі не брала, оскільки на той момент не пройшла процедуру реєстрації депутата в міській ТВК.

Депутати затвердили склад та голів постійних комісій при виконкомі Бахмутської міськради : 

  • З питань економічного розвитку, бюджету, регуляторної політики:  Олександр Бабенко (голова комісії, партія “Слуга народу”)

Олег Качур 

Ігор Кузнєцов 

Володимир Капарунін

Наталя Зінченко

Владислав Лук’янов

  • З питань комунальної власності, землі, приватизації: 

Дмитро Пересічний (голова комісії, партія “Порядок”)

Валентина Басова  

Роман Гапєєв 

Артем Сабаєв

Сергій Трижон  

Вадим Капля 

Анатолій Бахурець 

  • ЖКГ, екології, транспорту, звязку: 

Роман Кравченко (голова, від партії “Слуга народу”),

Володимир Скирда

Андрій Петрушин

Сергій Благовісний

Юрій Мелкумян

Ольга Горбунова

  • Соцзахисту та охорони здоров’я: 

Світлана Шабаліна (голова, від партії “Порядок”) 

Лариса Калітіна 

Людмила Черкесова

Ганна Петриєнко-Полухіна

Артур Радковський

Лілія Савченко

  • Молодіжної політики, освіти, культури та спорту: 

Зосим Йорохов (голова комісії, партія “Опозиційна платформа — За життя”)

Роман Світенко

Володимир Пакеж

Оксана Карпець

Сергій Трущін  

Олександр Пойда 

  • Депутатської діяльності, законності, розвитку місцевого самоврядування:  

Наталя Дроздова (голова комісії, партія “Порядок”) 

Володимир Чередніченко 

Олександр Марченко

Олександр Стор’єв

Лейла Сабіна

Валерій Слєсарєв.

 Також під час цієї сесії ухвалили виплату міському голові надбавок та преміювання (відповідно 50% та 100% від окладу).