Звичайна надзвичайна сесія Іллінівської сільради

В цих виборчих та післявиборчих баталіях, щось призабуло наші місто та об'єднана громада про наших найближчих географічно (Бересток, Ілліча практично злилися з Костянтинівкою) та по духу (стільки років разом, покоління виросли на Клебан Бику) сусідів - громаду Іллінівську. Так би мовити, якась прірва (більше інформаційна) зростає поміж нами.

Сьогодні мені вдалося побувати на позачерговій сесії Іллінівської сільради.

Чесно кажучи, прийняли журналіста "Провінції" з якоюсь пересторогою, напругою. Вразила поліцейська огороджувальна стрічка, яка відокремлювала сектор зали Олександро-Калиновського Палацу культури, де сидять депутати, від інших крісел. Навряд чи ще десь можна таке побачити...

Ага - це свідчення того "шороху", що робить тут Ольга Данилова, журналістка-блогерка, що веде свій канал на ютубі Angel White. Вона не скриває, що співпрацює з ОПЗЖ. В складі сільради їх, до речі, четверо. Повний склад Іллінівської сільради нижче.

Ще до початку сесії депутатка Ірина Хромічова зробила заяву, що вже чотири роки керівництво сільради не надає депутатам проєкти рішень хоча б перед засіданням. Чи хоча б робили б це, як робила Костянтинівська райрада - показувати рішення під час розгляду на великому інтерактивному екрані (до речі - куди він з райради дівся?). Їй пообіцяли, що це буде зроблено.

Далі був державний гімн, при виконанні якого група недепутатів, що сиділа на останніх рядах, чомусь принципово не встала (див.фото). Гімн, до речі, на відміну від міськради, ще виконувався наприкінці сесії. 

Також ведуча засідання - секретар ради Валентина Троян, на прохання депутатів, оголосила хвилину мовчання "на честь тих, хто в сучасній країні віддав життя за її свободу і незалежність - загиблим під час оборони Донецького аеропорту Кіборгам на честь Дня їх пам'яті".

Сесія велася бурхливо. Багато депутатів виступали. Іноді жорстко. Подробиці читайте у друкованій "Провінції" вже в середу. Мені також вдалося поспілкуватися з керівництвом громади та старостами щодо цікавого - що сталося вже у новому році.

До речі, депутати на сесії, по ініціативі опозиції, "прокотили" рішення по скороченню діловода в Новополтавці. Я так зрозумів, що таким чином влада намагалася звільнити з посади опозиційного депутата. І це владі не вдалося. Бачите, все ж, іноді більшість підтримує тут опозицію!?   

Посеред сесії мені раптово стало якось зле. Так би мовити, кинуло в жар. Роздягнувся до сорочки. Подумав - ось воно - Ковід прийшов, після вчорашнього богатолюдного дихання рот у рот під час антитарифного мітингу. Ан ніт: то в них таке опалення - з височенної стелі звисають нагрівачи УФО. Тому голові жарко, а ногам прохолодно...

Після сесії директорка Палацу культури Таїсія Піддубна вийшла зі мною на двір та показала цікавий природний феномен. На великих ялинках оселилася ціла популяція вухатих сов! Таїсія Вікторівна розповіла, що раніше вони мешкали на горищі Палацу, але нещодавно там зробили ремонт і вони переселилися на дерева.

Як знавець, можу точно сказати - якщо в ці різдвяні дні ви побачили сов, то це однозначна прикмета - в цьому році буде вам щастя!!! Перевірено на званівських совах.

Але наприкінці візиту в засніжене та осяяне сонцем Олександро-Калинове настрій був дещо зіпсований. Хотів зайти у крамницю, що поряд з Палацом та випити щось гаряченьке. Ан ніт - передумав. Власники магазину-кафе зробили ремонт фасаду та написала назву мовою агресора :( Тому марно було заходити та вимагати виконання закону, що сьогодні набрав чинності...

  Прізвище, власне ім’я,по батькові депутата Партія
1 Афанасенко Світлана Олексіївна ПП «Слуга народу»
2 Бєлівцов Артем Васильович самовисуваня
3 Бойченко Світлана Анатоліївна самовисуваня
4 Бурдун Світлана Іванівна ПП «Слуга народу»
5 Вініченко Сергій Дмитрович ПП "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК
6 Войтенко Наталія Миколаївна ПП «Слуга народу»
7 Кузьменко Оксана Володимирівна самовисуваня
8 Кульченко Роман Миколайович ПП «Слуга народу»
9 Лебедева Ірина Іллівна ПП "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"
10 Мазніченко Олексій Павлович ПП "ОПЗЖ"
11 Мєлікян Юрій Юрійович  ПП " ОПЗЖ ""
12 Московець Наталія Володимирівна ПП «Слуга народу»
13 Панченко Поліна Миколаївна ПП «Слуга народу»
14 Парфьонова Лариса Валентинівна ПП Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
15 Редькіна Олена Анатоліївна ПП «Слуга народу»
16 Селедцова Наталія Миколаївна ПП "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"
17 Таган Ігор Вікторович ПП " ОПЗЖ "
18 Тараман Андрій Вікторович самовисуваня
19 Троян Валентина Михайлівна ПП «Слуга народу»
20 Фостик Олена Михайлівна самовисуваня
21 Хорсун Марина Олександрівна ПП «Слуга народу»
22 Хромічова Ірина Григорівна ПП " ОПЗЖ "