Прем’єр-міністр анонсував старт програми "Велике будівництво"

Голови облдержадміністрацій відповідальні за своєчасний старт і реалізацію проєкту інфраструктурної модернізації України "Велике будівництво", який почнеться в березні 2020 року. Про це заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час селекторної наради з керівниками ОДА, передає пресслужба Кабінету міністрів.

"Ми починаємо масштабне будівництво та капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг по всій країні. Головна задача керівників ОДА — це вчасна координація діяльності з профільними міністерствами та відомствами та координація роботи на містах", — сказав Гончарук.

Він також розкрив деталі програми. У кожної області має бути узгоджений з Міністерством розвитку громад та територій перелік об’єктів, які область планує побудувати або відремонтувати протягом року.

До 14 лютого всі області мають узгодити перелік об’єктів на будівництво з Мінрегіоном в рамках ДФРР, який для багатьох є основним джерелом фінансування.

Окремо області також мають узгодити з Укравтодором перелік доріг, які планують побудувати в рамках Дорожнього фонду. В пріоритеті — дороги до опорних шкіл та лікарень.

З усіх областей, які до 1 лютого мали подати Укравтодору ці документи, тільки шість вже мають узгоджений перелік доріг, підкреслив прем’єр. Ще 13 планів областей — в процесі узгодження. Решта шість областей не подали поки що жодного документа до Укравтодору та не мають чітких планів, які саме дороги вони мають ремонтувати.

Голова уряду додав, що до наступного тижня у кожного керівника ОДА має бути конкретний план з переліком всіх об’єктів та доріг до них.

Українська правда

***

От редакции

Увидев эту новость, мы исполнились надеждой, а вдруг и какие-нибудь наши, константиновские проекты реконструкции подпадут под эту правительственную программу обновления инфраструктуры? Ну, просто взяли отцы города и пробили, добились таки внесения какого-нибудь объекта в этот заветный областной перечень, который должен быть представлен в Минрегионразвиятия. С этой мыслью позвонили зам. городского головы В.Василенко и спросили, вошла ли Константиновка в этот список объектов по программе «Велике будівництво»? Оказалось, зампред по коммунальной сфере не в курсе ни про объекты, ни про то, что такая программа есть. А жаль..