Костянтинівський суд виніс вирок по справі К.Падалки

11 жовтня Костянтинівський суд під головуванням О.Стадченко ухвалив вирок по справі К.Падалки за обвинуваченням у незаконному зберіганні та збуті наркотичних речовин.

Суд встановив, що 7.07.2017 р. в районі вулиці Театральна обвинувачений збув 2,13 г. канабіса на 300 грн. 11.07.2017 р. також за 300 грн збув канабіс 1,73 г., 11.07.2017 при обшуку за місцем мешкання було виявлено та вилучено: трубку, фрагмент фольги, на поверхні яких виявлено мікрокількості канабісу; металевий пристрій, на поверхні якого виявлено канабіс; паперовий згорток з подрібненою речовиною рослинного походження масою 1,81 г, дві пластмасові колби фіолетового кольору з подрібненою речовиною рослинного походження масами 2,76 г і 3,50 г, які є канабісом. Обвинувачений свою вину не визнав та пояснив, що він наркотичні засоби не вживає, збутом наркотичних засобів не займався. Наркотичний засіб за місцем його мешкання йому підкинули, сумочку, яка була вилучена під час затримання, йому також підкинули.

Сім - карти з номерами телефонів, які маються в матеріалах справи йому не належать. З моменту його затримання і на протязі всього розслідування кримінального провадження до нього застосовувалося психологічне і фізичне насилля з боку прокурора, слідчого, працівників ІТТ та інших працівників поліції, внаслідок чого він вимушений був підписати якійсь папери. Крім того, було порушено його право на захист, йому не надали належної правової допомоги. Кримінальне провадження відносно нього сфальсифіковане з причини того, що він займається активною громадською діяльністю, викрив працівників поліції у вчиненні злочинів пов`язаних з незаконним обігом наркотичних засобів. Все це свідчить, на його думку, про незаконність проведення досудового розслідування, недопустимість зібраних у справі доказів, з огляду на що просить його виправдати.

Не зважаючи на таку позицію обвинуваченого, його вина знайшла своє повне підтвердження під час судового розгляду в ході допиту свідків та під час дослідження доказів, належність і допустимість яких ніким не оспорена та не спростована. Суд вважає, що вина обвинуваченого знайшла своє повне підтвердження.

На підставі наведеного, суд - УХВАЛИВ: К.Падалку визнати винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.307, ч.2 ст. 309 КК України та призначити йому покарання: за ч.2 ст.307 КК України у вигляді 7 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна, яке є його власністю, за ч.2 ст.309 КК України у вигляді 2 років позбавлення волі. На підставі ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, визначити К.Падалкі покарання шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим та призначити остаточне покарання у виді 7 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна, яке є його власністю. Строк відбування покарання обчислювати з моменту фактичного затримання. Зарахувати у строк покарання строк попереднього ув`язнення з 11 липня 2017 року по 25 липня 2019 року включно. Стягнути з засудженого на користь держави процесуальні витрати на залучення експертів в розмірі 2968 гривень 80 копійок.

Сам К.Падалка так висловив своє відношення до вироку: “Прокурор просил 10, судья дала 7 лет. Разумеется, мы будем подавать апелляцию, где будем просить отменить решение суда 1-й инстанции, закрыть дело за отсутствием доказательств, оправдать меня. Судья проигнорировала все факты и доводы защиты, проигнорировала тотальное нарушение УПК органом дознания и прокуратурой, проигнорировала очевидную фальсификацию дела и подлог сведений в документах, многие моменты, озвученные мной и адвокатом на дебатах”.

По матеріалам Реєстру судових рішень