У Костянтинівці завдяки прокуратурі погашено заборгованість із заробітної плати працівникам КП «Компанія «Вода Донбасу»

Завдяки принциповій позиції органів прокуратури Донеччини вжито дієвих заходів щодо виплати громадянам заборгованості із заробітної плати.

Так, з початку 2015 року Костянтинівською міжрайонною прокуратурою до Костянтинівського міськрайонного суду подано 31 заяву про видачу судових наказів в інтересах працівників міського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства КП «Компанія «Вода Донбасу». Сума заборгованості із заробітної плати за цими заявами склала 121 тис. грн. На даний час її погашено у повному обсязі.

Також до суду у квітні 2015 року спрямовано 86 заяв про видачу судових наказів на користь працівників Костянтинівського державного хімічного заводу на загальну суму 413 тис. грн.

Крім того, встановлено, що на Костянтинівському державному науково-виробничому підприємстві «Кварсит» існує заборгованість із заробітної плати 169 працівникам на суму близько 1 млн. грн.

За цим фактом прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 175 (невиплата заробітної плати) КК України. Під час досудового розслідування керівництво підприємства сплатило працівникам 400 тис. грн. заборгованої зарплати. Наразі розслідування триває.

Я.Митрофанова, прокурор Костянтинівської міжрайонної прокуратури.