Як ізюмське село нас та бійців любов’ю огорнуло 

Здавалося б невеличке слобожанське село Бугаївка з Харківщини, а 2-го лютого у Школі мистецтв подарувало напрочуд дивовижний концерт присутнім ветеранам АТО, бійцям 90-й окремого аеромобільного та танкового батальйонів, а також містянам. Все було настільки щиро, зворушливо та від серця, що ніхто з присутніх не зміг стримати сліз.

На великому екрані було показане, як цій колектив з травня (!) 2014 року почав їздити з концертами на самісіньку передову, куди добиралися на бронетехніці, під дощем та снігом. Бугаївці окремо відзначили військових-жінок на кожній дали подарунки. Всіх здивував 90-річний ветеран ансамблю Григорій Казюта, який вже більше 50 років очолює сільський ансамбль народних інструментів.

Важко було собі уявити, що в таких гарних костюмах, вишиванках, професійно танцюють у хореографічному колективі "Родзинка", грають в оркестрі з соло на саксофоні звичайні сільські вчителі, трактористи, лікарі, працівники культури, школярі та доярки.

Ось що значить міцний Бугаївський сільськогосподарчий кооператив «Аграрник», що не шкодує грошей на такі поїздки та підтримку бійців фінансово та продуктово. Його голова Герой України Андрій Ровчак, як завжди був поряд.

І остання пісня була просто вбивча по своєму емоційному напруженню:

Ми не хочем, не хочем війни!

І хоч доля стежками крутими,

Ви кохані, брати і сини,

Повертайтесь до дому живими!

На жаль, ні від влади, ні від керівництва культури Костянтинівки на концерті нікого не було. Але наші гості заслужили подяку не тільки від військових, але й городян.

Олена Авдіївська, глядачка.