Житловий фонд Хімзаводу міскраді не передається!

25 листопада Східний апеляційний господарський суд (в Харкові) прийняв рішення залишити без задоволення Апеляційну скаргу Харківської обласної прокуратури на рішення Господарського суду Донецької області від 24.06.2020 р. за позовом Костянтинівського державного хімічного заводу, в особі ліквідатора Нестеренка Олега Анатолійовича, до Костянтинівської міської ради.  

В позові мова йшла про:

1) визнання незаконним рішення місьради “Про відмову у прийнятті до комунальної власності територіальної громади м.Костянтинівки житлового фонду, який перебуває на балансі Костянтинівського державного хімічного заводу №6/87-1671 від 20.09.2018р.”,

2) зобов`язання міськради прийняти до комунальної власності територіальної громади міста 31 житловий будинок житлового фонду, який не увійшов до ліквідаційної маси підприємства банкрута Костянтинівського державного хімічного заводу залишковою балансовою вартістю 17.358.733,00 грн. без додаткових умов...

Апеляційний суд підтримав рішення Господарчого, в якому відмова пояснювалася в тому, що “передача житлового фонду в комунальну власність передбачає здійснення конкретної процедури та надання відповідних документів, без наявності яких оформити акт приймання-передачі відомчого житлового фонду в комунальну власність з дотриманням вимог встановлених законом щодо його форми неможливо”.

“Що ж нам робити?”, — виникає після цієї Постанови питання у мешканців полумертвих будинків хіміків. “Створюйте ОСББ. Ми допоможемо. Тим паче вже три будинки з 31 стали на цій неминучий шлях”, — відповідає заступник міського голови В.Василенко.

Треба додати, що ця Постанова набирає законної сили з дня її прийняття та може бути оскаржена до Верховного Суду через Східний апеляційний господарський суд протягом двадцяти днів з дня складання її повного тексту.

Ніякої від поліції «відмазки», якщо ти без маски!

Носіння індивідуальних засобів захисту при відвідуванні громадських місць — одна з обов'язкових вимог карантинних обмежень по протидії поширенню COVID-19. Наскільки відповідально його дотримуються жителі Костянтинівки, стежать співробітники поліції під час регулярних рейдів. В листопаді в Костянтинівці було складено більше двох десятків адміністративних протоколів за відсутність масок в громадських місцях.

Більшість протоколів дійшло до суду, але далі, як часто буває у Костянтинівської поліції — “ступор”.

Справа в тому, що в листопаді з розглянутих адмінпротоколів щодо “порушення правил карантину людей” судді прийняли рішення тільки по трьом — продавчиням магазинів “Безлюдівський м`ясокомбінат” та “Баламут”, та покупцем магазину “Графінчик”, які були без масок. Та й то, їх “звільнили від адміністративної відповідальності за ст. 44-3 КУпАП в зв`язку з малозначністю вчиненого адміністративного правопорушення і обмежились усним зауваженням”.

Протоколи подібних порушень з інших магазинів («Маркетопт», «Крамниця», «Фортуна табак» «Табакерка», «Угольок» та ін.) на залізничному вокзалу судді повернули до Костянтинівської поліції для переоформлення задля виконання вимог діючого законодавства.

За матеріалами Реєстру судових рішень.