Затопили і затопили!!!

Зранку, у понеділок 28 жовтня по соцмережах міста розійшлося оголошення: «УВАГА! Адміністація Центру медичної допомоги Костянтинівської міськради доводить до відома мешканцям міста, що прийом лікарів дитячої амбулаторії № 5 (б.Космонавтів, 10), з технічних причин з 28.10.2019 буде проводитися в приміщені амбулаторії №3 за адресою пр.Ломоносова, 161а. Довідки за телефоном 2-33-54, 095-456-79-04».

Ми відвідали цей заклад та дізналися про подробиці. Вночі сторож викликав керівника амбулаторії. На верхньому поверсі (лікарня знаходиться у п'ятиповерхівці) у квартирі без мешканців прорвало мережу опалення коли її запускали. Питання: “Чому вночі?”, — залишилося без відповіді.
За даними аварійної служби, як мінімум, під час пуску опалення, окрім цієї дитячої поліклініки, також було затоплено підвали будинку №40 по вулиці Європейська та був великий порив тепломережі по вулиці Незалежності (Октябрська).

Взагалі, в перший день офіційного опалення було 15 сигналів від громадян по холодним батареям. Тепломережа зупиняла роботу котелень для ремонту опалення по вул.Громова в 8 багатоповерхівках, по вул.Леваневського в 4, по б.Космонавтів в 7.

А взагалі, як вважає наша влада, запуск опалення у місті пройшов нормально.