Самотні літні люди – в надійних руках

У зв’язку з недопущення коронавірусної інфекції COVID -19, адміністрація територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Костянтинівки Донецької області вживає низку заходів щодо профілактики захворювання серед працівників та підопічних.

Силами терцентру виготовлені багаторазові маски, закуплені рукавички та антисептик, на вході до приміщення розміщенні пам’ятки як запобігти захворювання.

В умовах карантину робота працівників територіального центру здійснюється у посиленому режимі.

Соціальні робітники опікуються тим, аби у літніх людей було все необхідне – ліки, продукти харчування, своєчасний догляд, вони оперативно реагують на їх потреби.

Загалом 43 соціальні робітника відділення соціальної допомоги вдома забезпечують надання соціальної послуги догляд вдома 495 самотнім громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, які потребують сторонньої допомоги.

Особлива увага приділяється громадянам, які прикуті до ліжка, котрим немає кому забезпечити догляд – до них соціальні робітники приходять щодня, адже в умовах загрози епідемії коронавірусу вони є найбільш незахищеними.

В період карантину в тяжких умовах доводиться працювати соціальним робітникам: обмежена робота громадського транспорту (особливо в приватному секторі), черги в продовольчих магазинах та аптеках, в багатоповерхівках не працюють ліфти. Посилилось психологічне навантаження в спілкуванні зі своїми підопічними.

У зв’язку з коронавірусною інфекцією COVID-19 національна мережа продуктових магазинів АТБ надала безкоштовно для 352 громадян віком понад 80 років та особам з інвалідністю продуктові набори, які були доставлені соціальними робітниками в оселю кожного підопічного.

Соціальні робітники знаходяться на важливому рубежі боротьби з загрозою розповсюдження епідемії коронавірусу, адже завдяки їх роботі громадяни міста, які знаходяться у групі ризику: одинокі люди похилого віку, паліативно хворі можуть спокійно пережити карантин і забезпечити себе від можливого зараження.

Тому на сьогодні не можливо виділити когось одного із соціальних робітників як зразок в роботі, бо всі вони варті поваги за сумлінну працю, ризикуючи своїм здоров’ям та життям в період коронавірусної інфекції.

Адміністрація територіального центру соціального обслуговування м.Костянтинівки