Біля залізничного вокзалу Костянтинівки поліцейські знущалися над киянином

За процесуального керівництва прокуратури Донецької області слідчим територіального управління Державного бюро розслідувань двом працівникам поліції повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 365 КК України, тобто в умисному вчиненні працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому прав чи повноважень, якщо вони супроводжувалися насильством.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 13 жовтня 2019 року інспектор сектору превенції Костянтинівського відділення поліції Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області та помічник дільничного офіцера поліції сектору превенції Сколівського відділення поліції Стрийського ВП ГУНП у Львівській області, здійснюючи свої службові обов’язки на залізничному вокзалі м. Костянтинівка, під час перевірки документів мешканця міста Києва, протиправно та без попередження застосували до чоловіка прийоми рукопашного бою, після чого примусово доставили до опорного пункту поліції вокзалу.

В результаті вказаних дій потерпілий отримав тілесні ушкодження середнього ступеню тяжкості.

Досудове розслідування триває. Вирішується питання про відсторонення працівників поліції від займаних посад та обрання щодо них запобіжного заходу.

Прес-служба прокуратури Донецької області