Чи все зробили чиновники та правоохоронці щоб не сталося жахливого вбивства дівчини?

9 жовтня на апаратній нараді в Костянтинівської райдержадміністрації йшла мова про резонансне вбивство по звірячому в нашому місті дівчинки.

“Хочеться сказати, що багато чого було написано не вірно. Наприклад те, що вона була прийомною дитиною - це не так! - говорили відповідальні за роботу з проблемними дітьми та сім'ями. В.о. голови держрайадміністрації О.Ісаков відмітив: "У мене є своя думка з цього приводу. Напевно, не буває так, щоб не було перших дзвіночків. Якщо людина, доросла чи не доросла, робить якісь кроки, то щось має бути. І по цій дівчинці теж. Раз вони були, то чому ми, викладачі, батьки не зробили все, щоб уберегти дитину від неправильних рухів? І хоча працювали всі і педагоги і психологи, все оцінюється по результату і ми його отримали... Я не шукаю крайніх чи винних. Це, на жаль, не поверне дитину. Але хоча б на таких помилках ми повинні вчитися. Але не разово - після випадку ми всі "побігли" по школах. А повинна бути постійна робота з усіма дітьми. Ми обговорювали цю тему з керівником районного освіти. Треба ще раз уважно вивчити кожного дитинку. Хто як себе веде з дитячого садка, які нахили, що помічають. Поговорити з батьками, провести збори, розповісти.... Але щодо сім’ї дівчинки, то, мушу сказати, виходить, що у цієї дівчинки сім'я доволі хороша. Я якийсь час назад зустрічався з мамою. Вона виглядала абсолютно нормальною, акуратною. Так, не багата... Але чому так сталося - думаю треба нам всім над цим ретельно подумати!"

Після апаратної Наради нам вдалося поспілкуватися з працівником райадміністрації, який був в курсі сумнозвісних подій, та узнати дещо нове: "На жаль, поліція і прокуратура поширювали неправильно сформульовану інформацію. Це неправда, що вона втекла з дому! Вони тому її, практично, і не шукали! Навіть беріг невеличкого ставку не обшукали. І вчилася вона добре і не тікала, і проблем ніколи з нею не було! То ж нехай не говорять, що ось вони молодці - швидко знайшли. Вбивця поруч з місцем злочину живе зі своєю цивільною дружиною (по вул.Європейській). Він же не тільки вбив, а й забрав її телефон. Так, поставив іншу сім-карту. І тільки вийшов на зв'язок - засвітився. Його тоді знайшли і опитали: "Де телефон взяв?". Він відповів, що там-то і там-то купив. Але фахівці знають, що на 90% таке завжди брехня. А правоохоронці запитали у дружини - вона, звичайно, підтвердила, що купив і на цьому все й закінчилося!? Чому не пішли далі - де купив, покажи? Це не професійно! І тільки потім, коли вони вдруге з ним працювали - він розколовся. І нічого там незвичайного вона не робила. Начебто на таксі до подружки приїхала, яка у 5-го ставка живе. А він до неї причепився. Ну і все - згвалтував і вбив. З кожною таке могло статися. Кажуть, що у нього не тільки судимість, він ще багато років працював наглядачем у Молдове на зоні над зеками...".

Ми відслідковуємо хід слідства далі та висловлюємо щире співчуття батькам та близьким загиблої.

Роми розбушевалися?

На початку жовтня на вулиці Б.Хмельницького у магазина «Мойдодир» лунала стрілянина і був викликаний наряд поліції. Це відбувалося неподалік від редакції газети "Прапор індустрії", тому журналісти оперативно відзняли матеріал і вивісили своєму сайті і каналі у Ютуб.

За відомістю газетярів, у дворі одного з житлових будинків кілька десятків ромів з'ясовували між собою стосунки, після чого один чоловік отримав проникаючі поранення грудей та ноги. Постраждалого доставили в травмпункт міської лікарні № 5.
Поліція проводить розслідування.

Соб.кор.