Іванопільці відзначили 8 березня вбивством

24 січня Костянтинівський суд під головуванням Т.Сітнікова розглянув справу щодо умисного вбивства на території Іванопільскої сільради, яке сталося 8 березні 2019 року.

Згідно показів співмешканки вбитого: “В другій половині дня вона з потерпілим накрила стіл щоб випити. В сторожці з`явився їх п`яний знайомий (судимий, інвалід дитинства 2-ї групи - легка розумова відсталість з поведінковими розладами) та сказав, що приніс двох кролів, з яких потрібно зробити шашлик. Чоловіки вийшли на вулицю. Потім зайшли та вбивця став бити жінку тушкою кролика, а потерпілий намагався її захистити, при цьому був із металевою лопатою. Обвинувачений вихопив у нього лопату та вдарив потерпілого, зваливши з ніг, потім схопив кочергу та почав його добивати. Далі схопив жінку та сказав «дивись, що я зробив, мені дуже легко вбити людину», взяв потерпілого за плечі і головою вдарив об кут стола. Вбивця знущався над вбитим приблизно чотири години, а після чого почав чіплятися до його співмешканки, як до жінки. Перед тим, як заснути, сказав, що вранці вбитого треба втопити, а вони залишаться жити разом. Коли вбивця заснув, жінка втекла”.

Суд врахував ступінь тяжкості злочину, обставини вчинення, дані про обвинуваченого, який не хворий на алкоголізм, а перебуває на обліку в КЛПЗ «Міський психоневрологічний диспансер м. Торецьк», що він свою вину у скоєні злочину визнав повністю та ухвалив призначити підсудному покарання у виді позбавлення волі на строк 8 років.

По матеріалах Реєстру судових рішень.