Нелегка комунікація з нелегкою структурою

Ох і важно працювати з нашою оновленою поліцією. Зараз костянтинівське відділення перепорядкували до Краматорського районного управління. І на наш лист — як отримувати інформацію - начальник головного управління поліції області генерал М.Семенишин відповів: тільки через запити по електронній пошті та інспектора комунікації Краматорського РУП ГУНП, що надасть відповідь до 5 днів. Але ви розумієте, що цей інспектор працює на величезну територію з містами Ліман-Слов`янськ-Краматорськ-Олександрівка-Дружківка-Костянтинівка.  

Ну добре, ми звернулися до прес-офіцера Краматорського районного управління поліції Валерія Осипець та задали питання. Дивіться, що з цього сталося:

1. Чи заведена кримінальна справа по факту взлому газетного кіоску біля зупинки “Інтернат”?

Бо до нас звернувся костянтинівець, який поскаржився на роботу поліції, що ось газетний кіоск вночі на Інтернаті взломали, а вони досі не приїхали. До речі, продавчиня кіоску, коли туди приїхали, якось перелякано на нас подивилася та відмовилася спілкуватися. Людина, яка стояла поруч, сказала, щоб ми не чіпали жінку, бо в "поліції сильно б'ють, а грошей на лікування у людей немає"... І взагалі, наїхав на нас, що ми не допомагаємо скрізь встановити камери спостереження (десь він правий). Той, що нам подзвонив, сказав, що вони бояться, бо тут "процвітають розлівайки, які кришують правоохоронці".

“5 лютого слідча оперативна група виїжджала по цьому випадку на вул.Білоусова, - розповіла нам інспекторка,- та встановила, що в ніч з 4 на 5 лютого невстановлена особа шляхом пошкодження вікна викрала кошти. Це сталося в магазині непродовольчих товарів на проспекті Ломоносова”.

“Стоп, — незрозуміли ми. - Але ми говоримо про вул.Білоусова!? Тобто по розбитому кіоску на Інтернаті викликати поліцію забоялися”...

2. Тобто поліція про це не знає. А чи знає поліція, що в селі Предтечине нашої громади був навмисний підпал житлового будинку, де мешкала жінка, — кинули “коктейль молотова” з соляркою?
 

“Так, - відповіли нам, - за даним фактом було відкрите кримінальне провадження за ст.194 ч.2 Кримінального Кодексу України — умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу в загально небезпечний спосіб. Загоряння майна не було...”.

Все інше ми взяли з сайту Краматорського управління. Але, зауважте, те, про що ми запитали — на сайті не було. Це нормальна робота — коли ми “ виклянчуємо у поліції” таку важливу інформацію? Це що можна назвати “нормальною комунікацією”???

Питав (практично “катував”) інспекторку поліції В.Березін.