Операторка “102” врятувала дітей та їх маму

Дзвінок на лінію “102” з Костянтинівки надійшов 29 березня близько 23.00. Маленька заявниця була в істериці, бо на її очах батько душив маму. Дівчинка пожалілася, що чоловік і її вдарив по обличчю, а брат весь труситься.

Як з’ясувалося, діти ховалися в кухні. Кваліфікована дівчина-оператор, незважаючи на шквал дитячих емоцій, зуміла за кілька хвилин дізнатися адресу та всю необхідну інформацію, щоб направити на допомогу групу поліції та викликати «швидку». Працівниця колцентру чула на задньому фоні звуки ударів і погрози чоловіка. Він також вимагав від доньки нічого не розказувати поліції.

Операторка близько 10 хвилин утримувала дівчинку на лінії, заспокоюючи та стежачи, щоб діти залишалися в безпеці. Вона відволікла дитину, яка перестала кричати та розповіла, що займається бальними танцями та навіть отримала у конкурсі медаль за перше місце. Дівчина-оператор попрощалася зі співрозмовницею, лише упевнившись, що на місце прибули поліцейські і родина під захистом. Правоохоронці залагодили конфлікт, надалі з сім’єю працюватимуть за фактом вчинення домашнього насильства.

Відділ комунікації поліції Донецької області.