Повернення авантюриста-кліптомана?

Журналіста “Провінції” запросили у прокуратуру, щоб ми підняли питання неймовірної ситуації. Там нас зустріла жінка з донькою у розпачі, яка розповіла, що найближчим часом в її однокімнатну квартиру, в якій вона мешкає з сином (25 років) та маленькою донькою може вселитися жахлива людина.

Це відомий (у 2016 році була передача по ТРК “Україна”) 24-річний молодик, який звинувачується у трьох крадіжках у Миргороді та 5 епізодах крадіжок та грабежу у Костянтинівці.

З’ясувалося, що суддя нашого суду О.Леміщенко випустила звинуваченого з під варти під домашній арешт з умовою мешкання у квартирі цієї жінки! Засада — лист сина жінки, який дружить із звинуваченим, що він готовий його прийняти. Але володарка квартири не давала на це згоди! Більш того, ця людина раніше у них мешкала та також обікрала господарів. “Суд не вивчив ситуацію, це факт кричущий! Його взяли під варту за те, що обікрав школи, лікарні у місті. Пам'ятаєте крадіжку принтера в 5-й лікарні, грабіж мобільного телефону у дитини?” — сказали у прокуратурі.

— З червня минулого року його тримали під вартою, але суддя його чомусь пожаліла (може тому, що він закидує всіх скаргами?)”.

Ми подивилися передачу з циклу «Говорить Україна» («Свяжите руки сыну»). Це неординарна особистість з тяжким дитинством. Він може перевтілюватися то в правоохоронця, то лікаря, то працівника ЖЕКу. Експертна комісія визнала його обмежено психічно хворим, тобто відповідальності він підлягає.

Ми зв’язалися з суддею і вона сказала, що адресу, де повинен мешкати звинувачений,  змінено на його київську прописку, де він мешкав раніше. Тобто сюди він може приїжджати, але зупинятися у потерпілої одинокої матері права не має.

І все ж, ми друкуємо фото молодика, бо багато містян потерпіли від нього, а ті, що ще ні — повинні бути обережними.

Соб.кор.