Оборзел Денис-нардеп. За что кушает свой хлеб?

38 народних депутатів в січні 2018 року пропустили всі засідання парламенту. Більшість прогульників представляють партію Опозиційний блок.

За словами голови КВУ Олексія Кошеля, в січні частина народних депутатів традиційно продовжували перебувати в так званих неформальних відпустках, і тому не брали участь в роботі парламенту. Усього в січні було проведено шість пленарних засідань ВР, на яких відбулося 309 голосувань. Серед іншого в січні був прийнятий так званий закон про реінтеграцію Донбасу і закон про приватизацію держмайна.

"Черная метка" Денису Омельяновичу от громады Константиновки по поводу ничегонеделания в ситуации с экологической катастрофой на пос. Червоный — образовавшемся "Треугольнике смерти". "Що зробив депутат Омельянович, аби покращити ситуацію в Костянтиівці через забруднення середовища нечистотами?". Июль 2017 г.

Серед народних депутатів, які пропустили всі голосування Ради в січні 2018 року й обранець від Костянтинівки та району Деніс Омельянович. Він входить також в число депутатів-прогульників, які в 2017 році найрідше відвідували засідання Верховної Ради.

Комітет виборців України.