Герб заповідника. Що краще: бик чи динозавр?

Шановні друзі нашого парку! Просимо вашої допомоги розробити сучасний, легко пізнаванний логотип, де за основу буде взяте зображення динозавра, бика, або інші символи. Чекаємо на ваші варіанти на сторінці РЛП у Фейсбуці, чи на електронну адресу - [email protected]

Пленер у РЛП зібрав митців

“З художниками їздила на пленер. Вони малювали осінню Донеччину, - написала відома журналістка Донеччини Н.Поколенко. - Під ногами пахло полином, вдруге зацвів чебрець, дерева були жовто-червоні. Деякі краєвиди РЛП Клебан-Бик бачила вперше. Казали, що вражені. Дехто, навіть, не чув про такий парк і таку красу поряд! Свої роботи художники покажуть на виставці у Донецькому обласному художньому музею, найкращі з яких подарують музею та Клебан-Бику. З митцями говорили про красу осені, екологію, зміну клімату, екосвідомість людей. Погодилися, що якщо нічого не робити далі, то малювати буде нічого”.

“Казковий ліс” навколо “Сонячної долини”

Завершується підготовка нової екологічної стежки "Казковий ліс" біля рекреаційної ділянки "Сонячна долина". Вже встановлені годівниці для лісових птахів, фазанів, кабанів, заготовлене сіно для підгодунку тварин у зимовий період. Стежка облаштована цікавими декоративними елементами з дерева.

Тут навіть сама природа облаштувала декоративні прикраси.

Тварини та птахи вже облюбували цю стежину: це зрозуміло по слідах, які вони залишають по собі. Ось пень, на якому видно сліди багна, що обтирав зі своїх боків кабанчик.

Стежка влаштована так, що вона виходить на рекреаційну ділянку, тобто можна не просто доїхати до місця відпочинку, а прогулятись мальовничою лісовою стежиною та послухати співи птахів.

Чекаємо на відкриття...