Повстанські пісні на Козацькому подвір'ї

Підприємець-переселенець С.Свириденко, який заснував в Іванопіллі екоферму «Козацьке подвір’я» по виробництву делікатесів з м’яса і сирів, у своїй діяльності постійно вдосконалюється і незабаром має намір запровадити інноваційні методи для поліпшення якості кінцевого продукту (повідомляє «Антикризовий медіа-центр»).

До обіду кози будуть насолоджуватися звуками класики, а перед процедурою доїння їх бойовий дух будуть підтримувати українські динамічні мелодії (по типу "Лента за лентою"). Відправка на пасовище пройде також під підбадьорливі марші, які підкажуть тваринам, що настав час прогулянки. Як говорить Свириденко, такий музичний режим дня допоможе козам знайти умовні рефлекси, а також збільшить надої і покращить якість молока.

Сім’я фермерів має свої рецепти на кожен продукт, але ні з ким ними не ділиться. Свою продукцію підприємець продає у власному магазині міста Дружківка. Клієнти з інших населених пунктів отримують товари поштою. А для збереження свіжості і високих смакових якостей продуктів фермер користується спеціальними пристроями.

Соб. корр.