Вивчення ферми на дотик

Під час вивчення теми «Фермер. Фермерське господарство» учні 2 – Б класу НВК «Ліцей із ЗШ» відвідали в селі Іванопілля еко - ферму «Козацька садиба».

Діти із великим задоволенням слухали розповідь фермера С.Свириденко про своє господарство. Вони зблизька побачили качок, курок, перепілок (цілий інкубатор).

Крім птахів на фермі дітлахи познайомилися з козами та козенятами, з якими мали змогу пограти. Також з середини подивилися на власну сироварню. Газдиня Йордана (школярі назвали її «сирною феєю») познайомила з секретами сироваріння, показала де і як зберігають сири. Під час подорожі еколог та кореспондент “Провінції” В.Березін розповів дітям цікаві історії про птахів. Додому повернулися втомлені, але дуже задоволені. А вже наступного дня на уроці  створювали свої власні ферми на малюнках. Ми вдячні сім’ї Свириденко за те, що вони створили для наших вихованців таке маленьке свято. В їх очах світилося таке щастя, і цей день вони пам’ятатимуть іще довго! Але дуже важливо й те, що даний захід став корисним з погляду профорієнтування. Можливо, для багатьох з дітей фермерство стане їх майбутньою професією.

Ще треба відмітити гостинність керівництва та учнів модернової Іванопільської школи, які допомогли сховатися від дощу, провели екскурсію по школі, показали нам фільм про Кравецьку балку та ознайомили з розбитими на пришкільній дільниці городніми грядками.  

Класний керівник 2 – Б С.Коваленко.