Чи довго вони сумуватимуть за хвостом?

Душа – таинственный предмет.
И если есть душа, то все же
Она не с крылышками, нет!
Она на колбочку похожа…
Сжимаясь ночью от обид,
Она весь день в огне проводит.
В ней вечно что-нибудь кипит,
И булькает, и происходит:
Взрывается и гаснет вновь,
Откладывается на стенки.
И получается любовь,
И боль, и радость, и оттенки.

А.С.Кушнер.

Вже і не пам’ятаю, як сталось, що виникла душевна потреба висловитись. Звичайно, щоби викласти словами будь-які думки, потрібно їх, як мінімум, мати. Я не вимучую сюжету. Навпаки, за думками не встигають пальці на клавіатурі, будь-які теми тривожать мою душу, а звідси і зміст, і фабула, і перебіг подій. Тому мені дуже близька поезія Олександра Ярового:

«Стрибає зляканий рядок,
Неначе терпне - що не встигне,
Не випередить злих вісток,
Не обжене ані на крок
Хвилин.
І потоптом, потопом
Підуть слова. І спину вигне
Від батогів-рядків листок...»


Утім, вважаю, нікого не варто чому-небудь вчити. Натомість, допомагати має сенс лише тим, хто сам працює, або тим, хто не здатний захиститись самотужки. Бо порятунку потребують лише ті, хто вже цього робити не в силі, наприклад, пенсіонери. Листи їх дітей з подякою на мою електронну адресу за «Позовну заяву» втішають мою душу («Провинция» № 44 від 29.10.2008 р. «Державницьке ошуканство, або хто надурив «дітей війни?»).

Сьогодні вже недостатньо тільки створювати інформацію. Потрібно чітко розуміти, кому і для чого вона потрібна. Мені випала честь долучитись до цього. Але, якщо суспільство не потребує правдивої якісної інформації, то жодні, навіть залізні аргументи не працюватимуть і не змінять світосприйняття.

Якість своєї  статті на будь-яку тему я оцінюю реакцією на них совкових дописувачів з п’ятої колони. Якщо з їх боку лунає вереск, репет, лемент, хрюкання, гавкотня і вищання, - значить стаття добротна. Якщо вони падають на підлогу, сучать ніжками, верещать і переходять на лайку, - значить я поцілив у «яблучко». Коли в їхніх коментарях злива звинувачень і ні слова по суті, тоді я вважаю, що працював недаремно.

Цим людям хочеться відповісти чистою російською мовою: «Не спорьте, больной. Если доктор сказал: «В морг», - значит, в морг». Ваш час пройшов. Я розумію, що хвороба, якою вони хворіють, невиліковна. Тому ставлюсь до них із співчуттям. А морг - це саме те підходяще місце для їх ідеології.

Натомість, дискусії потрібні. Освічена людина Олександр Северин колись зазначив: «Будьмо толерантними до іншої думки, висловленої толерантно. Опонент у чесній і спокійній дискусії – це не ворог, а союзник у взаємозбагаченні. Той, хто свідомо ошукує і шахраює з правдою, або нав’язує своє власне бачення як єдино істинне, панівне чи то обов’язкове - не співрозмовник, а ворог і сволота».

Я не нав’язую своєї думки. Я просто спілкуюсь. Мої читачі чомусь вважають неприйнятним, що я ховаюсь за псевдонімом. Хіба щось би змінилось, якби я підписався будь-яким прізвищем і навіть зазначив адресу? Що змінилось, коли я це зробив, наприклад, в газеті «Провинция» №10 від 06.03.02 р. в статті «Прожекты зело исправны...»

Про що б я не писав: про природу чи політику, про мистецтво чи комунальників, про мову чи історію - я присутній на цих сторінках. Відбір тем, особливість погляду на проблему, поворот думок - все розповідає про мене навіть тоді, коли я сам цього не бажаю. Тому, навряд чи знайдеться багато людей, які би так себе викрили. Завжди той, хто пише, видає себе з головою, навіть коли розповідає зовсім не про себе, навіть якщо намагається замести сліди, виправдатися, збити з пантелику, напустити туману.

Якщо комусь потрібно роз’яснення моїх статей, значить вони не для нього. Я вже колись зазначив, що пишу не для всіх. Крім того, не служу нікому, навіть редакції газети «Провинция». Просто там освічені мудрі люди і розуміють мене без додаткових пояснень, хоча й не завжди поділяють мої погляди. І мені подобається їх підхід до формування тем, до змісту газети. Мені до вподоби їх рівень професіоналізму, вміння вловити те, чим живе суспільство. Тільки це гарантує успіх, тираж, рекламу, доходи, а, отже, і мою повагу і прихильність. І, звичайно, не тільки мою.

А з іншими я спілкуюсь за таким принципом. Не обов’язково сприймати і поділяти мою ідеологію. Достатньо її зрозуміти. І сперечатись не таким чином: «сам дурень», а спробувати знайти вагомі аргументи. З таким опонентом цікаво. Спілкуючись з людьми різних поглядів, відчуваю їх потребу подолати нав’язану брехню. Я людина незалежна, і мені не потрібні схвальні відгуки. Хамські теж не сприймаю, бо вони від надмірної самооцінки, яка щільно пов’язана з фактичним станом психічного здоров’я. Зазвичай, такі «мужики» пишаються своєю потенцією, значно більшою мірою, ніж розумом, честю і совістю. А хамовиті «леді», які походять з радянської торгівлі, освоївши за останній період замашки базарних перекупок, страждають від сексуальної недостатності та кидаються на кожний предмет, який рухається. Ви вважаєте, що я дорікаю? Господь із вами. Тужу.

Взагалі, я себе відчуваю на голодному пайку. Я вже колись зазначив потребу в опонентах («Провинция» № 42 від 17.01.2007 р. «Ніхто не гавкне, не лайне...»). Зараз можна зайти на мою сторінку http://konstantinovka.com.ua/taxonomy/term/1128. І хоча там менше ніж третина моїх статей, але сперечатись є про що. Бо не вважаю свою думку остаточно вірною.

В корчах і муках постає нова Україна. Аналізуючи цей поступ, думаю, що рано чи пізно, якщо не я, то мої діти житимуть у справді демократичній Україні. Це могло вже статись, якби було б менше невігласів, в яких стримить цвяшком у мозку комуністична ідея, і тому вони адекватно не сприймають її крах. Вони залишились у минулому і вдивляються в «нові ворота» зі страхом. Вони не тільки не сприймають об’єктивні зміни, що відбулись, а, перебуваючи у власній заблуді, ще й агресивно намагаються зобов’язати сповідувати інших власне викривлене бачення. Вони не можуть ніяк збагнути, що з іменем Леніна, як і з іменем Сталіна чи інших вождів більшовизму, можна збудувати ГУЛАГ, збудувати нову чи відновити стару імперію. Але демократичну, суверенну Україну — дзуськи. На цю тему російський поет Всеволод Руссов у 2001 році написав байку «Баран и новые ворота»:

«Баран уставился на новые ворота.
Входить ему в них было неохота
И уходить от них он не спешил...
Там, за воротами, он ел всегда и пил,
Бодался с другом из бараньего сословья,
Гордился шубою своею и здоровьем,
Через ворота он отару выводил...
И вот теперь ворота... заменили!
Не знает он — входить иль не входить?
Его, Барана, не предупредили,
И он не знает, как тут поступить.
Со старыми ему жилось неплохо,
Привычно и удобно во все дни...
Стоит Баран и думает со вздохом:
«Ну как входить? Ведь новые они!»
Пришлось хозяину прибегнуть к принужденью —
Через ворота хворостиной проводил.
Баран послушался, но пребывал в сомненьи
И мненья своего не изменил!
Явленья нового, движение, прогресс —
Они приходят поздно или рано.
Не удержать стремительный процесс
Сомненьями и глупостью Барана!


Євген Замятін в своїй антиутопії «Мы» (1920 р.) зауважив: «После того как у человека отвалился хвост, он, вероятно, тоже не сразу научился сгонять мух без помощи хвоста. Он первое время, несомненно, тосковал без хвоста».

ЯРОСЛАВ Yaroslav70 [at] meta.ua

Comments

В корчах і муках постає нова Україна. На моей памяти уже лет  15 постае  а все корчах. Уже какой только не была и нэзалэжной и вильной а все никакосовая  на кривеньких тоненьких ножках. Поверишь вам -  Украина квитэ, а выдешь на улицу ни один фонарь не горит,  мусора горы и люки москали стырили! И все они  виноваты и коммунисты И почти не осталось их в Украине а вас все корчит  мучит да пучит, а если  не станет этих то вы их импортировать будете -кого же виноватить? Сами то, как показало время ни на что... Любите вы квылыты и плакаты еше со времем Ярославны. Ну та вроде баба,  да вы  то чем лучше?

Розумнику, і де це ти вичитав, або в кого -Украина квитэ,. На що вже Янек і той верещить – ГРАБУЮТЬ !, ГРАБУЮТЬ!.. Певно, по твоєму, кадировський режим краще пасує українцям? Звернув би увагу, що не тільки в міськ. виконкомі, а й по другим адмін. установах засіли комуністи або ЖОРИ (жони ответственних работников) і ДОРИ (дети оветственних работников),і від цих упирів не відгородитись ніякими краниками чи лічильниками газу і т. і. як це пропонують деякі горе «самостійники» Може не Липинського, а Т. Шевченко і Д. Донцова пора б брати за основу. 

Ответ на от kornienko

Про то что Украина квитэ мне по телевизионному приемнику втирал лично президент Ющенко и думаю что не мне одному.Вы что, собственному президенту не верите? Ну вы блин даете!

Ответ на от вовка

А ще воно запевняло: - бандити будуть сидіти в тюрмах. І після цього ти, на оне непорозуміння, хочеш опертись як на корифея? Не будь таким наївним, а то тебе не зрозуміють.

Ответ на от kornienko

Господа, что у вас тут за беспорядок?!?!? Сталина на Вас нет хы-хы)))

Корниенко, прочел хронологию твоих комментов, проанализировал тебя, измерил, взвесил и вот тебе мой вердикт:

Корниенко, ты не просто болен...у тебя олигофрения в стадии умеренной дебильности, говорю тебе, как специалист...широкого профиля ;)

Ответ на от JohnKonstantin

Ну, спасибі. Якби ж ти був десь толерантним з місцевим психіатром то можна було б

і відповідну справочку , на рахунок діагнозу забацать. А так, бач, хто ж повірить на слово «спецу» широкого профілю. Ладно спишу на молодість, та не переступай межу, як це робить Грабовський подельник Резона (послідній спочатку усцявся, а потім і всрався),

і все буде ок. Безумовно тобі,як людині, дозволено взвешивать матеріальні речи, наприклад - каналізаційні люки,та цвинтарне залізяччя, а духовне завше взвесить Господь. Підчитуй Бібел, там є пояснення з цього питання, і розуміння прийде. І як найшвидше позбудься зіркової хвороби, а то так недалеко і до параної. 

Ответ на от kornienko

"Путь праведника труден, ибо препятствуют ему себялюбивые и тираны из злых людей.

Блажен тот пастырь, кто во имя милосердия и доброты ведёт слабых за собой сквозь долину тьмы, ибо именно он и есть тот, кто во истину печется о ближнем своём и возвращает детей заблудших.

И совершу над ними великое мщение наказаниями яростными, над теми, кто замыслит отравить и повредить братьям моим и узнаешь ты, что имя моё Господь, ..."

Ответ на от JohnKonstantin

Дякую за відвертість.( Між небом і землею немає бога окрім людини. Із буддизма).Та твої думки, на рахунок месіанства, не зовсім свіженькі, ще на слуху обіцянки Янека – допомогти кожному, всіх почути, і т. і., і віруючих серед виборців достатньо.

Кажуть - родиться «господин», родиться і раб. Тільки поясни, мені недолугому, на що тобі здався рос. антрополог Грабовський, який шукає на сайті колег? І чому ти за нього підставляєш хоч і широку та все ж не прикриту спину. Будь обережнішим. Послухай,такі як він все ж намагались відмінити Бога, і на його місце посадити зовсім не якогось Деницю( повсталий ангел, бажанням було теж стати Богом.),а мертво - народженого Кирло –Мирло.

"Путь праведника труден, ибо препятству…. є апокріфом на біблійний сюжет з книги пророка Єзекіїля 25,вірш 17. Між згаданим пророком і народженням Спасителя провалля часу, поневірянь, а сучасна західно європейська людність реально живе протиставляючі сатанізму Бога, в східній філософії кордони між добром і злом доволі розмиті, або відсутні.

 

Ответ на от kornienko

Я спиной никого не прикрываю, особенно Грабовского! Я тут обособленно, друзей не ищу, врагов в принципе тоже. Я уважаю СВОЮ точку зрения, не свою лично, а человеческую-персональную! А Ваши бла-бла-бла , вызывают улыбку, а чаще возмущение и как следствие сарказм и жесткая критика.

Грабовский тем лучше Вас, что имеет свою собственную точку зрения, обоснованную и твердую. А Ваша лирика - гавно. Как говорится: "Ваши не пляшут"

Кто такой пророк Иезекииль, я знаю. И текст взял в кавычки, что говорит о том, что я также имею представление, откуда эта цитата :)

 

Ответ на от JohnKonstantin

... Кто такой пророк Иезекииль, я знаю. И текст взял в кавычки, что говорит о том, что я также имею представление, откуда эта цитата :)… Ну, ти ще той невіглас. В згаданого пророка така «цитата» відсутня! А текст апокриф, вибач, « ваша світлість» зшрайбала з сайтів.

Ось наприклад оригінал із Біблії.-

 «Бо так Господь Бог промовляє: -  За твоє плескання рукою, і твоє тупотіння ногою, і що в душі тішишся ти всією своєю нагордою до Святої землі, тому ось Я витягну Свою руку на тебе, і дам тебе на здобич для народів,і витну тебе з народів,і вигублю тебе з країв, знищу тебе, і пізнаєш, що Я – Господь! (Єз. 25,6.)

Так що  - "Не долго музыка играла, не долго фраер танцевал."

 

Ответ на от kornienko

Ты очень хочешь доклепаться, но у тебя это не выходит и ты сам себя тешишь, своими глупыми постами, над которыми сам же и улыбаешься. Сам себе швец, жнец и на дуде дудец хы-хы )))  Я тебе написал ответ на твой меседж, что знаю кто такой Иезекииль, также сказал, что знаю откуда цитата. РАЗВЕ Я СКАЗАЛ, ЧТО ЭТО ЕГО ЦИТАТА??? Корниенко, в поликлинику иди, да поторапливайся...ты занадто потешен, хватит, вяжи шухарить!

А цитату я эту зшрайбал, "ваша свитлисть", не з сайтов, а услыхал в замечательном фильме "Криминальное чтиво", после потрудился установить откуда это и вот в удобном мне случае воспользовался.

В общем, Корниенко, ты похож на кентавра, только наоборот )))

Ответ на от JohnKonstantin

Ой, який же ти простий, знову спишу на молодість. Недооцінити супротивника значить наразить себе на неприємності. Та все по порядку, приведена тобою « цитатка» анонім явно нагадувала біблійні тексти. Мене не наскільки зацікавило авторство, як кому адресовано, і в які часи писано.

Та коли по ключовим словам книга Симфонія на Старий і Новий завіт дала негативну відповідь причетності до Біблії, звернувся до інтернет послуг. На дюжині інтернет форумів згадана «цитата» мусується, є там і довідка на перше джерело «КРИМиНАЛЬНЕ ЧТИВО». Прийшло і розуміння чому такий «інтелектуал» як ти посоромився первинно відкрити авторство апокрифа. Вибач, мені, як «спец. широкого профілю» до твоєї персони прийшлось використати провокативний метод (із буденній практики слідчих) запозичений з однієї із книг П.С. Таранова. А твої уподобання говорять самі за себе і це твоє право.

Опісля твоїх зізнань вряд чи мудрий кентавр Хірон прийме такого «інтелектуала» із валізою кримінального чтива в свою череду, та не переймайся, серед МІНОТАВРІВ типу Грабовський ( Волков), Резон,і т. і. віднайдеш гідне місце.

І прошу – бля – бля більш не використовувати, це тобі бач  не поле «русской брани».

 

Ответ на от kornienko

Корниенко, в комментах после Вас так странно пахнет...

Я не знаю, че тебе там нагадала моя "цитатка" и че ты полез в Интернет искать что почем, хоккей с мячом...Хотя знаю, поумничать захотелось, но у тебя не вышло, настаиваю на этом :)
"...як ти посоромився первинно відкрити авторство апокрифа" это ты к чему нашкрябал??? Что, ты у меня спрашивал о происхождении цитаты, или я обязан был тебе ссылку на источник дать со старту?! Ты весьма потешен дядя ))))
И напомню тебе: иногда, я бываю богом!
Вдумайся, в цитату, которую я тебе написал: "...ибо препятствуют ему СЕБЯЛЮБИВЫЕ и тираны из злых людей..." от себя бы добавил "и множество иных #удаков и всякого рода идиотов" к коим тебя я отнес с начала этого диалога! Это ты там роешь сеть и пытаешься умничать...Я за компом с 97го, у меня такой кладезь мудрости в архиве, что тебе дядя год по википедии рыть то, что я наизусть знаю :)
П.С. Некоторые кошечек любят, некоторые собачек, а я людей. Смешные и весёлые существа.

ЧАО!

Ответ на от JohnKonstantin

 Твої комплікомпи я задоволенням зшрайбаю в словничок. Думаю, не слід особливо перейматись хто перший кинув камінь , та все ж комусь  потрібно зупинитись , «посумували» за своїм хвостом і досить, а то все стараємося по пиці та по пиці і не в тему. Як про мене - стараюсь бути помірним егоїстом . Бач, ще з шкільної програми пам’ятаю,  зовсім не казочку, М. Горького про долю Данко, такої ж думки, як з’ясував вже пізніше, радив триматись і Д. Корнегі. А кицьок люблю, певно, за їх кігті, та і за довгу практику водія ЖОДНОГО! разу не наїхав на собачку - розуміючи, що це хоч  хвостатий та все ж друг людини. - Світ такий гарний -переконував наш земляк В. А. Гайворонський і по переду багато часу та  приємних співрозмовників.

Ответ на от kornienko

Шут с вами, никогда не защищал коммунистической идеологии. Мне Маркс настолько же чужд, как вам здравый смысл.

Ответ на от _Mr. Grabovskiy_

Твої застарілі ком. партійні штампи по дискредитації національно визвольних рухів є підтвердженням уподобань.  

Ответ на от kornienko

Нет-нет... в моей дискредитации нацизма, или, как вы это склонны маскировать - "національно визвольних рухів",   нет ничего коммунистического... Поверьте, кроме коммунистов есть и другие - вполне интеллигентные, образованные  люди, несогласные с вашими взглядами. И мне нет дела до ваших взглядов и вероисповеданий, можете боготворить украинскую культуру и язык сколько вам угодно - я сам от кое-чего в восторге... но как только вы начинаете ущемлять права других, в том числе русскоговорящих - не надейтесь что не получите отпор.

Ответ на от вовка

Какие же Вы великограмотные! Вам "лично" втирал сам Президент!

Я своеобразно отношусь к Ющенко, но признаю должность и доверие, которое ему оказали. Вы просто пустышка, ноль, возомнивший себя ЕДИНИЦЕЙ!

Ярослав, давайте без "вереску і лепету", как вы относитесь к действиям националистического объединения "Свобода"? В часности к  их акции против имигрантов, прошедшей во Львове?

http://lenta.ru/photo/2009/12/15/nelegal/02_Jpg.htm

Ответ на от _Mr. Grabovskiy_

Посмотрела по ссылке сюжет и в крайнем недорозумении. А откуда в Западной Украине  мигранты?.Там что производство? Промышленность вся заработала? На сколько я знаю, они там сами в большинстве своем едут в Польшу на заработки? Или "Свободе" поговорить уже просто не о чем? 

Ответ на от ЕлВик

Есть, нет - без разницы - деньги-то на акцию штатами выделены - надо отрабатывать.

Ответ на от _Mr. Grabovskiy_

Это уже похоже на паранойу. У Вас если что-то случается, то всегда виноваты США. Да у нас и своей всякой твари больше чем паре!

В Раше вон тоже скинхеды орудуют. Значит их тоже США кормлЮт? Может ещё и Бенджамин Робинс шпиЁн?

Ответ на от Wilder

... это небезосновательное предположение.

Скинхеды не знаю - но Лимонов со своим национал-движением штатовское спонсорство не отрицал.

Усиление националистических настроений всегда выгодно государствам, пытающимся усилить свое влияние в другой стране. Штаты потратили кучу денег на революцию 2004... поэтому почему бы им не нанять, к примеру, Тягнибока со своим кукольным театром?

Ответ на от _Mr. Grabovskiy_

Лимонов - национал-большевик. Впрочем, Владимир Ильич тоже бабло германского Генштаба пользовал. От скинхедов, как и от разных евроазийских (которые украинские флаги срывали и герб на Говерле курочили) много хвостов идёт к ФСБ.

Вот и думай, а то если что, так сразу мурлюканцы. Да они в облаках витают и на нас им глубоко нас$ать. Просто мы всегда у других в глазу соринку видим, а у себя - бревна не замечаем.

Может ещё попугаешь американской агрессией, чтобы оправдать действия будущих "освободителей" из Раши?

Ответ на от Wilder

На самом деле меня источник средств, на которые живут и действуют украинские националисты, мало интересует. Мне не нужно знать источник, чтобы понять что это зло.

 

по поводу американцев "в облаках" - скорее вы в облаках... а они там, где им выгодно быть.

 

по поводу "освободителей из Раши" - если против нацистов больше нечем будет бороться - буду их встречать.

 

Ответ на от _Mr. Grabovskiy_

А що Ви скажете про наших "біженців"? Я вже чув як Ви їх називаєте, але ж хотів би щоб Ви тут написали.

Ответ на от Georgij

не совсем понял о ком вы хотите услышать - об украинцах "там" или о иммигрантах "тут"?

Ответ на от ЕлВик

Тризубий Стас      

     "Краківський базар"

Всі ми нині сунемось до ринку,

Головне у ринку - це гроші і товар,

У нас у Львові просто - бери з собою жінку

І шуруй на Краківський базар.Бо на баразі приватна власність,

Давно у Львовів демократія і гласність,

Ще тато Карло в "Капіталі" заповів:

Хто хоче ринку може їхати у Львів.Хочте запалити львівську
«Ватру»?

До оперного театру звертайтесь до циган,

А поруч у готелі з підвалу і до стелі

У кожному вікні азербайджан.Бо в нас у Львовів, як в уніякім  місті,

Найбільше інтер, ясна річ, націоналістів,

Але як чорна не підходить вам ціна,

Беріть в поляків, їх у Львові як... е... пшона.Може у вас дурні в кишені гроші,

То ви вже не шукайте  циган або грузин.

Хлопці в нас тямущі, сервіс в них хороший -

Лишитесь без грОшей в п'ять хвилин.В широкі маси і навіть до квартири

Програму послуг пропонують рекетири,

І допоможуть нам вночі і в білий день

Навік позбутися обтяжених кішень.Чули, на одеському привозі

Танка продавали, хтіли четвертак?

То взяли за троячку львівські мафіозі

І загнали за купони у Ірак.Бо в нас у Львові, а не лишень в Одесі,

Існує гендель і взаємність інтересів,

Як інтересу до генделю нема,

То ви до Львова приїхали дарма.Отже, як зупинитесь у Львові,

То ви ж не обминайте Краківській базар.

Ми на вас чекаємо, прийняти готові,

Продамо хоч дідька за доляр.Але вважайте, що ні за які ціни

Ніхто у Львові не продавсть вам України,

Бо в України незмірена ціна -

Вона єдина, вона у нас одна.

 

Не переливайте из пустого в порожнее и не ищите проблем там,где их нет.
Лучше вообще не обращать внимания на "будь-які думки".
Сначала надо дать людям работу,зарплату, а потом они
сами поймут,что им надо - Ленин,Сталин или еще кто другой.
И поменьше лести работникам газеты,им далеко до профессоиналов.

Я знав одну людину. Коли він перебував у будь-якому товаристві, то про все мав свою власну думку. Але цікаво інше. Варто було встряти у розмову з одним-двома словами, і він переключався на зовсім іншу тему. Коли товариство це зрозуміло, то мене заздалегідь намовляли ставати таким собі перемикачем. Хлопці ледве стримувались від сміху, коли ця людина, наче кінь від легкого торкання батожка, повертав на іншу тему. Кожні дві-три хвилини його легко можна було перепрограмувати. Він одразу забував, про що розпатякував досі і легко переходив на тему, підказаною мною. Звичайно, довго цього витримати було неможливо, і я зупиняв його. Це також не вимагало якихось зусиль, варто було лише спитати іншого, як він ставиться до останньої сентенції. Досі я вважав цю людину унікумом. Тепер визнаю, що помилявся.

Справа в тім, що на цій галузці ніхто і не бажає Вас зрозуміти. Їм усе те, що Ви пишете "по барабану". А якщо людина не бажає Вас зрозуміти, то не варто й перейматися. Головне - провадиться зомбування на вищому рівні. Спитайте - звідки в них така прихильність до ПР? А ось Вам приклад: Мій друг дитинства мешкає у Росії (так склалося, все життя працював на Півночи.) і, Ви дивіться, він окрім Януковича нікого й не знає. Там наші родичи вважають, що він і тільки він - Спаситель для України. Оце технологія! А родичи наші вже до нас з цим звертаються. І кому ми повіримо Вам чи родичам?