Запирнули в глибини журналістики

На минулому тижні 34 старшокласника зі всіх шкіл Костянтинівки плідно попрацювали в ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 з відомими викладачами Інституту журналістики КНУ ім.Т.Шевченка Олександром Чекмишевим та Лесею Ярошенко. Семінар-тренінг стосувався особливостей рерайту та виробництва контенту. Учасники узнали як уникати канцеляриту, використовувати живу і активну мову, як розповідати про подію як про історію, як отримати практичні навички з копірайтингу та спічрайтингу. Всі отримали сертифікати і якісні знання!

Небайдужість, кмітливість, вдячність Костянтинівських юначок та юнаків надихає. Вони можуть все! За ними майбутнє України!

Сподіваємося, що найактивніші зі школярів невдовзі стануть студентами Інституту журналістики і учасниками проектів Асоціації "Спільний простір".  Наша організація є регіональним партнером проекту: «Барометр реформ: медіа грамотність для прес-служб місцевих органів влади, активістів ГО та ЗМІ». Дякуємо за плідну співпрацю начальниці Управління освіти Костянтинівської О.Барабаш, директорці Костянтинівської школи №1 І.Гніденко та нашій добрій партнерці психологині С.Стасенко. 

Максим Потапчук,  ГО “Лібері Лібераті”.

P.S. Також нашій роботі добре посприяв чай і смаколики від Магазину прянощів та чаїв з власної садиби.