Даєш Йогу в кожному селі!

Таке оголошення на минулому тижні було розвішано в селі Олександро-Калинове: "В нашому Центрі культури та відпочинку починаються ЗАНЯТТЯ З ЙОГИ. Заняття проводить спеціаліст з йоги Сергій Литягин. При собі мати: теплі шкарпетки, плед та каремат (або килимок)".

І що ви думаєте — більше двадцяти жінок прийшли на перше заняття. Розповсюдженні з заняття світлини "підірвали" Інтернет. Ми попросили керівника культурою Іллінівської громади Володимира Землянко пояснити — що це за нове таке віяння:

"Ідея створення такого гуртка виникла у Володимира Маринича, голови нашої громади. Нам пощастило, у селі Тарасівка мешкає людина, яка вже багато років практикує йогу та є сертифікованим тренером. Сергій Литягин дуже швидко набрав групу та успішно займається не тільки у Тарасівці, але й тепер і у Олександро-Калиновому, та ось-ось почне працювати група у селі Зоря. Розширюючи спектр культурних послуг, які надають наші заклади культури, ми крок за кроком прямуємо до сучасних поліфункціональних центрів культури, які мають бути створені відповідно до реформи, яка сьогодні впроваджується Міністерством культури та інформаційної політики. Доречі, гурток йоги також почав працювати й при закладах культури у селах Іллінівка та Довга Балка, там заняття веде тренер з йоги Володимир Половенко, людина яка практикує йогу понад 16 років".

Власн. кор.