Прощавай Дике поле, їдьмо на Смолянський куліш!!!

У суботу, 8 червня поблизу села Назарівка, що в Нікольському районі, між Волновахою та Маріуполем, відбулося справжнє народне гуляння - історико-культурний фестиваль «Дике поле. Шлях до Європи». Щоб відвідати свято, 300 км подолали представники нашого місту, Іллінівської ОТГ та Костянтинівського району.

Місце було не випадкове - на березі штучного водосховища поблизу села Назарівка в межах охоронної зони дивовижного Українського степового природного заповідника «Кам’яні могили».

Ми попросили одного з учасників, відомого громадського діяча, депутата Іллінівської сільради Андрія Тарамана поділитися своїми враженнями:

“Багато колективів з різних районів зібралися, щоб показати свою артистичність, представити свою громаду або район. Дуже приємно було бачити і чути на цьому святі Костянтинівський народний вокальний ансамбль Палацу культури та дозвілля «Горицвіт». Працівники регіонального ландшафтного парку "Клебан-Бик" також виставили свій намет, розповідали про гарні краєвиди парку, роздавали друковану продукцію екологічної тематики, та кожному бажаючому дарували екопакет з паперу.

Територія, де проходив фест, близько 3 гектарів, і вся вона була зайнята різними локаціями, - починаючи від сувенірної продукції і закінчуючи майстер- класами гри на барабанах, гончарних кругів, тощо. Особливо порадувала зустріч з нашим знайомим куркулем Сергієм Свириденком, який вправно смажив баранчика на великому веретені.

Взагалі все дійство нагадувало великий ярмарок, де ти починаєш хаотично блукати поміж рядів і забуваєш, що хотів придбати. Просто отримуєш задоволення від перебування, а отримані емоції ще довгий час гріють душу.

Люди, не сидіть вдома, навколо стільки цікавого!

Незабаром, 17 серпня 2019 р. наша Іллінівська громада буде проводити подібний фестиваль "Смолянський куліш", що з року в рік збирає друзів у туристичному селі Олександро-Калинове, поруч з парком "Клебан-Бик". То ж, ласкаво запрошуємо і чекаємо на Вас!

Соб.кор.