Герої не вмирають!

29 січня на 10.00 в Предтечинському будинку культури відбудеться зустріч, присвячена пам’яті солдата ЗСУ російсько-української війни Дмитра Олександровича Оверченко.

В цій день у 2017 році він загинув від осколкового поранення під час бою з російсько-терористичними угрупованнями в промисловій зоні Авдіївки. Служив старшим сапером 1-го механізованого батальйону 72-ої  Білоцерківської окремої механізованої бригади “Чорні запорожці”, яка під час боїв під Авдіївкою дислокувалася поблизу с.Предтечине. Подружився з селянами, приймав участь у заходах Будинку культури (навіть, виграв шаховий турнір). Дмитро назавжди залишиться в серцях вдячних селян.

Д.Оверченко нагороджено Орденом «За мужність» III ступеня — за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі; Почесною відзнакою «За заслуги перед Черкащиною»; пам'ятною медаллю від організації «Спілка матерів миру» (посмертно). Згідно рішення сесії Тальнівської районної ради йому присвоєно звання «Почесний громадянин Тальнівщини» (посмертно). На пам’ятному знаку Героям Небесної Сотні в с.Тальне встановлено меморіальну дошку. Місце поховання: с. Вишнопіль, Тальнівський район, Черкаська область.

1 лютого на Майдані Незалежності вся Україна прощалася у Києві з Дмитром та іншими воїнами 72-ї ОМБр, які 29 та 30 січня загинули в боях під Авдіївкою.

Предтечинський старостат.