З приводу закінчення збору підписів під петицією за надання Почесного громадянина нашим ГЕРОЯМ

Щоб остаточно зібрати підписи під петицією про надання звання Почесний громадянин міста нашому другу та герою, який віддав життя за Україну Сергію Ісаєву та Герою України, командиру кіборгів, що тут мешкав — Івану Зубкову, залишилося 2-3 підписи. Якщо хтось не встиг — поспішайте.

Але зараз не про те. Справа в тому, що у нас на Донеччині антиукраїнська місцева влада використовує те, що в Положенні про надання звання Почесний громадянин міст та районів не вказано, що можна надавати посмертно — не надає такого звання нашим загиблим героям Небесної сотні, Героям сучасної війни з Росією, таким диседентам, як О.Тихий та іншім. НАШІ РИГІ, ЯК ЗАВЖДИ, САМІ УМНІ!

Але, подивіться, будь ласка лише на частку міст, де дають таким героям посмертне звання: Маріуполь, Слов’янськ, Ужгород, Суми, Івано-Франківськ, Бердянськ, Чернигів, Умань, Бровари, Кривий Ріг, Черкаси, Нововолинськ, Козятин, Миколаїв, Харків, Мукачево, Чортків, Кременчуг, Трускавець, Черкаси, Ахтирка, Луцьк, Крижопіль, Коломия, Житомир, Кропивницький, Рівне, Калуш, Березне, Южний, Волинь, Тернопільщина, Запоріжська обл., Червоноград, Шепетівка, Хмельницький, Токмак, Ковель, Жмеринка, Миргород, Біла Церква, Канів.

Чуєте — Маріуполь та Слов’янськ може, а наші депутати можуть тільки себе та своїх друзів “потчувати” такими привілеями.

На мою думку, ми повинні відрізнятися від всієї України і надавати таке звання не тільки своїм загиблим, але й всім героям АТО (наприклад, загиблим кіборгам та обов’язково нашім — Олександру Пономарьову та Андрію Костіну), що територіально находилися в наших містах та районах.

Я говорив з замполітами, які ховали хлопців. Для родичів така відзнака, особливо з місця, де їх рідні пролили кров, буде хоч маленькою, але віддушиною.

Володимир Березін, автор петиції.