Трендові стилі бороди на 2022 рік – підбірка ЦирюльникЪ Barbershop

Мода має тенденцію — повертати забуті тренди. Чоловіки, як жінки люблять мати гарний вигляд в особливі дні. Особливою популярністю серед чоловіків користується борода. Чоловіча борода прийшла до нас здалеку та здавна. З нею чоловіча сторона населення відчуває себе стильною та брутальною, мужньою та впевненою. Мережа барбершопів “ЦирюльникЪ Barbershop” поділиться секретом, як підібрати форму бороди до відповідних пропорцій обличчя.

Тип обличчя та форма бороди під нього

Перед тим, як підібрати форму бороди спочатку орієнтуйтесь на форму обличчя, а вже після на тренд та уподобання клієнтів. Якщо у вас гостре підборіддя, то вам необхідно звернути увагу на варіанти з довгою або класичною бородою. Обличчя овальної форми вважається універсальним, тобто завдяки цій формі можна проводити різні експерименти з формою бороди. 

Прямокутна форма обличчя дає змогу мати довгі бакенбарди, які можна з’єднати з бородою. А ось кругле обличчя рекомендуємо підкреслювати особливими варіантами бороди. Якщо ви хочете мати стильну зачіску та водночас підкреслити обличчя бородою, то слід звернутися до спеціалістів свого діла. 

Головні тренди бороди 2022 року

2022 рік віддає особливу перевагу таким варіантам бороди: 

  1. Бретта; 
  2. Острівець; 
  3. Еспаньйолка або Цапина;
  4. Якір. 

Борода Якір 

Якір має багату популярність серед чоловіків та багато привертає уваги від шанувальників. За своїм стилем вона цікава та унікальна. Назва бороди походить від якоря корабля, тому що вони схожі. 

Форма тендітно підкреслює обличчя та нижню щелепу, а акуратні та тонкі вуса є обов'язковим елементом стрижки. Під цю форму необхідно поголити щоки. Якір дуже оригінальна та універсальна форма, та підходить майже до кожного чоловіка. 

Борода Острівець 

Острівець майже всім до вподоби, особливо тим, кому подобається проводити над собою цікаві експерименти. Чому так? Ця форма залишає після себе тільки цікавість та універсальність. Під нижньою губою залишається маленький острівець волосся. 

Форма підійде особливо чоловікам, які не можуть відростити довге волосся або тим, хто полюбляє. Для того, щоб відростити таку довжину не треба мати якісь чари або тривалий час все росте доволі швидко. Також борода підкреслить вуса та буде гарно дивитись з щетиною. 

Борода Бретта 

Загалом ця форма прийшла до нас з заходу та стала популярна не тільки там. Багато відомих для нас людей мають таку форму бороди, тому її називають “голлівудська”. Форма несе з собою акуратні вуса, що переходять до бороди. Волосся акуратно підстрижене, а бакенбарди будуть зайвими. 

Якщо ви обрали цю форму, то не хвилюйтесь за тим, як ви будете за нею доглядати. Це буде легко, адже форма Бретта підходить абсолютно до кожного чоловіка, та поєднується із різними зачісками. Завдяки своїй прямокутній формі — вона підкреслює риси обличчя і приховує всі недоліки. 

Борода Еспаньйолка або Цапина борідка

На сьогодні найпопулярнішими вважаються борідки невеликої форми. Їх ще називають Еспаньйолками або Цапиними. На підборідді залишається волосся, яке або округляють або загострюють. Форма підійде абсолютно до кожного, але перевага віддається чоловікові з довгим обличчям. 

Справжньою прикрасою для чоловіків вважається борода, тому необхідно тримати її в гарній та красивій формі для більшої впевненості. Перед тим як відростити волосся пам'ятайте те, що для волосся завжди потрібен спеціальний догляд - це походи до салонів та барбершопів. Всі необхідні догляди ви можете отримати в барбершопі "ЦирюльникЪ Barbershop" разом з подальшмими рекомендаціями та порадами за тим, яка форма бороди підійде вам краще та чому.