Коли красоту вбивають...

Шановна громадо! Від імені управління культури, молоді та спорту Костянтинівської міської ради хочеться звернутися до всіх жителів, а особливо до молоді та підлітків!

Вже зовсім небагато часу залишилося до настання Новорічних і Різдвяних свят, які ми всі так любимо і чекаємо. Для Вас, шановні жителі громади, ми прикрасили новорічним декором дві головні ялинки — в Лівобережній і Правобережній частинах міста, доклавши багато зусиль. Встановили фотозони, в темний час доби, аби додати святкового настрою, забезпечили світло-динамічну ілюмінацію.

Вдень і ввечері до новорічних ялинок приходять діти і дорослі — із задоволенням влаштовують фотосесії, розглядають прикраси і радіють наступаючим святам. А особливо діти, вони всім серцем вірять у новорічну казку. І святково вбрана красуня-ялинка для них — це справжнє диво.

Ми були неприємно здивовані і розчаровані, коли наступного дня всі наші старання були зведені нанівець — з ялинок були зірвані, знищені і кинуті на землю прикраси, зіпсований новорічний декор, на площі біля Палацу культури розбита фотозона.

Це траплялося неодноразово і з кожним разом руйнувань ставало більше. Було боляче і прикро, але наші співробітники, щоб не зіпсувати свято городянам, знову терпляче виготовляли і вішали на спорожнілі місця «кулі», «хлопавки», гірлянди і намисто.

Зрозумійте, адже важливо не тільки поважати працю і час інших людей, важливо поважати в першу чергу самих себе. Такими низькими вчинками, Ви виказуєте неповагу до оточуючих і до свого рідного міста.

Вимагати красивого життя може кожен, але, якщо хочеш змінити своє життя на краще, почни з себе. Давайте будемо хоча б трішки дбайливіше і уважніше ставитися до навколишньому світу.

З повагою, міське управління культури молоді та спорту.