Покрова для маленьких козачат

14 жовтня маленькі козачата та берегині козацького дошкільного навчального закладу № 34 «Дюймовочка» відзначили свято Покрови. Здавна козаки настільки вірили в силу Покрови Пресвятої Богородиці і настільки щиро й урочисто відзначали свято Покрови, що впродовж століть в Українi воно набуло ще й козацького змісту і отримало другу назву – Козацька Покрова.

Покрова для маленьких козачат

Маленьких козачат та їх батьків урочистим маршем, гімном та піснею привітали старші козаки – джури Новодмитрівського кошу (ліцею). Дошкільнята на святі пригадали звичаї та традиції козаків, прислів’я та приказки про них, виконали пісні та танці, позмагалися в спритності та силі.

Наша «Дюймовочка» отримала статут козацького дитячого закладу ще в 2010 році, за значний успіх у патріотичному вихованні дошкільників, відданість українській національній ідеї в її козацькому варіанті. Педагоги дошкільного закладу продовжують виховувати дітей в дусі козацької педагогіки: прищеплення любові та поваги до рідного краю, культури, історії, традицій, фізичний розвиток майбутніх захисників рідної Батьківщини, формування національної та загальнолюдської духовності.

Адміністрація «Дюймовочки».