Як маленькі на великих тренерувалися

7 березня 2020 року підійшов до завершення Зимовий Чемпіонат Донецької області серед команд 2005 р.н. на призи нардепа М.Єфімова.

На початку зимового сезону у нас був вибір: або за стандартною схемою брати участь в Чемпіонаті Донецької області з футзалу серед команд 2007-2008 р.н. і 2009-2010 р.н. або спробувати свої сили у великому футболі в форматі 11 на 11 з більш старшої вікової групою. Вибрали другий варіант, з метою переходу до великого футболу, ну і виконання гарту хлопців (багато домашніх тепличних, з цим намагаємося боротися, результати різні).

У турнірі брало участь 14 команд, розділених на дві підгрупи, до фінального етапу виходили по дві кращі команди. Спочатку про вихід у фінальний етап питання не стояло. Але з першої гри намагалися грати гідно, нав'язувати боротьбу. Результат виявився позитивним, так як ми випередили в таблиці непогані команди по обласним міркам з Мирнограда-2005 і Легіон Бахмут 2005-2006. У підсумку на подив потрапили у фінальну четвірку, де в суперники отримали ДВУОР -2005 м.Бахмут і два Авангарду 2005 і 2006 р.н.

Всі ці команди вже грають в Чемпіонаті України ДЮФЛ, у своїх вікових групах. Завдання було закінчити гідно, не розсипатися. Півфінал проти ДВУОР м.Бахмут 2005 і матч за 3 місце проти Авангард-2006 намагалися грати дисципліновано від оборони, компактно і без розривів. По ситуації намагалися контратакувати. Попереду шансів було досить мало, суперник перевершував нас у фізичному плані. Але з точки зору боротьби і гри в обороні завдання виконали, не розсипалися, закінчили більш ніж вдало 0-1, поступилися в заключній грі, пропустивши після стандарту з кутового удару.

Попереду початок сезону. Продовжуємо підготовку, через навчально-тренувальний процес і участі в контрольних іграх і турнірах. Віримо в краще. Дякуємо всім  за  гру  та  підтримку.

Управління культури, спорту та молоді Костянтинівської РДА