Що таке річтрак? Опис, переваги, призначення

Діяльність сучасного складу неможливо уявити без спеціалізованої техніки зі https://skladtruck.com.ua/product/, яка покликана ефективно та швидко обслуговувати вантажі. Одним із представників високопродуктивної вантажопідіймальної техніки є річтрак. Призначення річтраку полягає у переміщенні та підйомі вантажу на потрібну висоту. Точність здійснення операцій досягається за наявності функції бічного зрушення, а також є можливість нахилу вил разом з вантажем.

Машина вирізняється надійністю, компактністю, маневреністю, а специфіка конструкції дозволяє застосовувати їх в робочому просторі з вузькими проходами поміж штабелями. Основа навантажувача складається з металевої рами, на якій надійно зафіксована висувна щогла. Центр ваги розташований поміж опорних консолей. Особливістю гальмівної системи є можливість повернення в акумулятор частки енергії, що позитивно впливає на експлуатацію пристрою без підзарядки.

Багатоходовий навантажувач MiMa TFC40

Багатоходовий навантажувач MiMa TFC40

Технічні переваги

Дана техніка для складу має такі плюси:

  • висота підйому вантажу – у базовій комплектації максимальна висота підйому складає 13 м. При застосуванні додаткового обладнання параметр можливо збільшити;
  • наявність висувної щогли забезпечує точне переміщення вантажу на високі яруси, навіть в умовах обмеженого простору;
  • продуктивність та швидкість обробки вантажу. Маневреність та конструктивні особливості річтраку забезпечують ефективне виконання робіт зі швидкістю підйому вантажу до 0,6 м/с (базовий варіант).

Таким чином, річтрак є оптимальним вибором для складських приміщень, що щільно заставлені багатоярусними високими стелажами та потребують інтенсивної обробки вантажів.

Електричний річтрак

Електричний двигун забезпечує можливість застосування необхідних режимів швидкості, низький рівень шуму та хороші екологічні дані. Відсутність вихлопних газів не потребує установки додаткової вентиляції у приміщенні складу.

Операції підйом/опускання виконуються висувною щоглою телескопічного типу з широким діапазоном висот. Гідравлічний привід гарантує плавність виконання вантажопідіймальних робіт, обачне ставлення до вантажу при збереженні високої швидкості робіт. Такі особливості розкривають річтрак як надійну та безпечну техніку з чудовими виробничими параметрами.

Експлуатаційні якості та конструктивні особливості це показники, що розширюють попит на навантажувачі у різних галузях. Річтраки використовуються в вузьких проходах підприємств, логістичних центрах, гіпермаркетах, холодильних складах та значно покращують ефективність логістики.

Виробники річтраків постійно збагачують асортимент техніки, адже різні види робіт вимагають відповідної модифікації. Спеціальні моделі доповнюють додатковим оснащенням для застосування у специфічних умовах. 

Сподіваємось, що описова характеристика та технічні можливості, які описані в статті допоможуть зробити правильний вибір.