Катування обезводненням — поганий, але урок

16 липня, нарешті, закінчилися справжні тортури наших селян, абсолютно незаконним зневодненням (місяць у квітні і 1,5 місяця зараз). Всі насосні станції підключені до електромережі і, незважаючи на деякі технічні проблеми (пориви, необхідність хлорування і т.п.), воду отримують усі жителі. Окрім Зорі та Романівки, де порив водогону.

Це, звичайно, не рахуючи вічні проблеми з джерелом на Білій Горі. Але дощі допомогли. 2-й донецький водовід, за інформацією Міськводоканалу, також вийшов з перманентних ремонтів і стабільно подає воду.

«Сподіваюсь, що ця епопея закінчилася, — сказала на апаратній нараді голова райадміністрації Н.Виниченко. — Але ми всі отримали поганий, але урок! Зрозуміло, що, щоб такого більш не було, треба підходити ретельно та системно. Коли надали воду по альтернативному водоводу у Білокузьмінівці, то при добовій нормі 130 кубів на 1,5 вулиці за 4 години пішло більше 260 кубів! Якщо ми, мешканці, не змінімо ставлення (вкрасти воду та незаконно поливати городи), то нічого не змініться. Робота з населенням — це завдання сільських голів та всіх нас ".

Особиста інформація.