Три природних інгредієнти, здатні покращити наше здоров’я

Кожен з нас дитинства добре знає про позитивний вплив природних інгредієнтів на здоров’я. Їх здавна використовують як в традиційній, так і нетрадиційній медицині, сприяючи покращенню стану здоров’я та активно протидіючи негативному впливу різних факторів. Насправді існує безліч різних природних інгредієнтів, які корисні для здоров’я. Сьогодні ми пропонуємо дізнатись більше про три з них: міцелій, куркумін та спіруліну.

Корисний вплив міцелію на здоров’я людини

Міцелій містить спеціальні біологічно активні сполуки (бета-глюкани). Вони сприяють зміцненню імунної системи, а ще стимулюють активність клітин, що беруть участь у боротьбі з інфекціями, а також різними запальними процесами.

Крім того, міцелій містить у своєму складі різні антиоксиданти. Вони дають можливість суттєво знижувати рівень оксидативного стресу в організмі. Така функція дозволяє вести ефективно боротьбу зі шкідливим впливом вільних радикалів. Завдяки цьому можна запобігти пошкодженню клітин.

Екстракти міцелію нерідко використовують в косметиці, оскільки вони мають як поживні, так і зволожувальні властивості. Використання таких засобів не тільки покращує структуру шкіри, але й суттєво зменшує запалення та підтримує її здоровий колір.

Цікаво, що міцелій покращує травлення та здоров’я шлунково-кишкового тракту. Він містить пребіотики, які виконують функцію харчових речовин для корисних бактерій у ШКТ. Таким чином, міцелій позитивний впливає на кишківник, а також зміцнює мікробіом.

Важливе значення має підтримка неврологічного здоров’я. Вживання харчових добавок з міцелієм покращує когнітивні функції та підтримує здоров’я мозку й функції нервової системи. Корисною для вживання буде харчова добавка Їжовик гребінчастий від Fungi Perfecti, який підтримує роботу нервової системи та пам’яті загалом.

Оскільки у складі міцелію містяться вітаміни групи В, вони покращують метаболізм та енергетичний обмін організму. Тож вживання харчових добавок з ним покращує витривалість організму та забезпечує додаткову енергію. Деякі дослідження змогли довести, що міцелій завдяки адаптогенним речовинам у складі дозволяє організму без проблем пристосовуватись до стресових ситуацій, завдяки чому дійсно покращується тонус організму, поліпшується настрій та знижується рівень стресу.

Куркумін — чудовий засіб для підтримки здоров’я кожної людини

Куркумін є активним компонентом куркуми, що має безліч корисних властивостей. Наприклад, у нього є протизапальні властивості, що робить елемент максимально ефективним при хронічних запальних захворюваннях. Крім того, він є потужним антиоксидантом, завдяки чому здатний захищати клітини від пошкоджень, а також протистояти розвитку різних захворювань (наприклад, серцево-судинної системи). Корисним куркумін є для здоров’я судин та серця. Завдяки своїм властивостям він допомагає знижувати рівень поганого холестерину.

Куркумін має позитивний вплив на роботу мозку. Він покращує когнітивні функції, підвищує настрій та запобігає розвитку різних захворювань на кшталт хвороби Альцгеймера.

Природний інгредієнт підтримує здоров’я шкіри, зменшуючи запалення, пришвидшуючи загоєння ран акне та зменшуючи ознаки старіння. Куркумін має позитивний вплив на здоров’я суглобів, оскільки знижує їх запалення та полегшує біль.

Важливо, що куркумін захищає здоров’я печінки, покращуючи її функцію. Загалом він суттєво зменшує запалення, а також протидіє розвитку жирової хвороби.

Спіруліна — корисна водорість

Спіруліна — це синьо-зелена водорість, яка належить до класу ціанобактерій. В ній міститься значна кількість хлорофілу, завдяки чому вона є багатим джерелом харчових речовин. До її складу входять вітаміни та мінерали, амінокислоти та інші поживні речовини. Її основною перевагою є антиоксидантна дія, тож вживання відповідних харчових добавок захищає клітини від пошкодження вільними радикалами, зменшуючи ризик розвитку різних захворювань.

Спіруліна має позитивний вплив на імунну систему людини, покращуючи активність імунних клітин та збільшуючи вироблення антитіл. Крім того, вона є корисною для підтримки здоров’я серця. Тому варто вживати спіруліну 500мг від Now Foods, якщо бажаєте врегулювати рівень холестерину в крові.

Водорість корисна й для підтримки здоров'я ШКТ. Вона покращує перистальтику кишечнику, сприяє здоровому травленню та зменшує ймовірність виникнення закрепів.