Керівництво держави підтримало О.Барабаш

Ми знаємо Ольгу Вікторівну Барабаш, як досвідченого та модернового освітянина, борця з корупцією в цій сфері. Але голова Верховної ради А.Порубій, як керівник Самооборони Майдану нагородив Подякою нашого начальника Управління освіти за інше. За те, що О.Барабаш була помічником волонтерів та на початку війни координувала та допомагала збирати речі. А як стала керувати освітою міста — організовувала зв'язки волонтерів з освітянами. Тобто за волонтерську діяльність. “Ваша жертовність дає можливість військовим вистояти на передовій, стримуючи агресію російських окупантів...” — сказано у Подяці.

Волонтер «Народного тилу» і донедавна член зведених мобільних груп по боротьбі з корупцією у зоні проведення АТО Родіон Шовкошитний так відгукнувся на це нагородження:

"З Ольгою познайомився, коли її намагалися зняти з посади певні владні структури. Вона не виконувала їх вказівки. Постійно боролася зі схемами керівників Костянтинівки, як то ремонт об'єктів освіти та харчування міста. Вона насправді дуже сильна духом. Ще допомагала і організовувала різні культурні та патріотичні заходи. Насправді, за майже рік, що я провів в Костянтинівці, можу сказати тільки найкращі слова про неї. Більше би таких, як вона!".