У Костянтинівці за отримання неправомірної вигоди засуджено двох лікарів

Костянтинівським міськрайонним судом двом лікарям комунального медичного закладу призначено покарання за одержання хабарів.

Досудовим розслідуванням встановлено, що двоє посадових осіб – сімейні лікарі-терапевти одного з медичних закладів м. Костянтинівки отримували  грошові кошти від осіб, які звертались до них з метою отримання листків непрацездатності.

Зокрема, у березні-квітні 2014 року лікарі отримали гроші за видачу незаконних лікарняних від 9 осіб. Загальна сума неправомірно одержаної вигоди склала близько 2400 гривень.

Костянтинівським міськрайонним судом лікарів визнано винними у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Їм призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 2 роки з іспитовим строком на 2 роки.

В. Цукарєва, Костянтинівська міжрайонна прокуратура.