РАШИСТСКИЕ СИГАРЕТЫ ОККУПИРОВАЛИ КОНСТАНТИНОВКУ - ПОЛИЦИЯ, АУ!!!

21 вересня ми знову, вже 3-й тиждень поспіль ткнули поліцію в продаж рашистських цигарок "Прима Дона".

Цього разу їх продавали у кіоску біля будинку №47 по вулиці Леваневського.

Ми продовжуємо фіксувати повну бездіяльність та продажність нашої поліції.

Ось черговий лист, який ми направили у керінвицтво обласної поліції:

Місто Костянтинівка заполонили цигарки російської торговельної марки, які практичне ВІДКРИТО продаються на центральних вулицях та ринках.
Три тижні журналісти газети "Провінція" викривають це порушення та дзвонять на "102", але порушення продовжується.
Керівництво поліції показує свій вкрай низький професіоналізм - з поданих в суд протоколів про порушення під час продажу тютюну Костянтинівською поліцією практичне всі повертаються, як неграмотно складені.
Також ми були свідками домовленостей поліціянтів та торговців російських цигарок - як тільки дзвонили на 102 - кіоск закривали, чи таких цигарок не знаходили.
Про це неодноразово писала "Провінція", але, навіть, дільничому, де скоїлося порушення, не була надана хоча б догана.
"Поліція" скасувала щотижневі брифінги, де обговорювалися такі питання, чим показує, що не хоче співпрацювати з громадськістю та абсолютно не хоче працювати на свій авторитет.
Який може бути авторитет у поліції після такого:http://www.konstantinovka.com.ua/newspaper/kriminal/pravoohreniteli-hvatit-zanimatsa-torgovlei-na-krovihttp://www.konstantinovka.com.ua/newspaper/novosti-nasego-gorodka/nacalnik-policii-vhivric-ostanovite-torgovlu-na-krovihttp://www.konstantinovka.com.ua/newspaper/kriminal/istoria-s-prima-donami-prodolzaetsahttp://www.konstantinovka.com.ua/news/2017/09/rasistskaa-prima-dona-okkupirovala-privokzale
Ми хотіли особисто зустрітися з С.МАТВІЙЧУКОМ, заступником начальника Головного управління, та надати йому газети за цілий місяць, по якім зрозуміле, що поліція Костянтинівки ганьбить звання українського поліцейського.
Але, коли він був в Костянтинівці, ми, як раз, займалися протоколюванням таких порушень.
І начальник поліції В.Хіврич, ясна річ, нас (як і більшість громадських активістів - навіть у ФБ на сторінці відділення не вказали) на цю зустріч не запросив.
Якщо потрібне - ми надішлемо Вам та в Міністерство цілу кипу газет про таку "діяльність" чи бездіяльність поліціянтів.
Коли поліція Костянтинівки буде співпрацювати з громадськістю, припинить цю торгівлю та перестане бути такою безпорадною, непрофесійною та продажною?
Ми дуже цього прагнемо. Бо з трьома попередніми начальниками поліції ми працювали пліч-о-пліч!!!

=======================================================================

"Ми розглянули Ваше питання. Згодні з тим, що незаконна торгівля тютюновими виробами б'є по розвитку підприємців, що працюють "по білому" та що з цього дуже втрачає місцевий бюджет. А торгівля сигаретами з російськими торговими марками підтримує тих, хто нас вбиває. Тому ми запропонували зробити з цього приводу спільну нараду обладміністрації, правоохоронних органів та громадськості".
Така відповідь могла б бути від Донецької ОВЦА на наші листи про те , що російські сигарети заполонили Донеччину. 
А отримали за підписом заступника голови ОДА В.Ремського таке:
"Відповідно до законів України ОДА не має повноважень на здійснення впливу та втручання в роботу співробітників Національної поліції".
І все...