Над костянтинівським храмом УГКЦ встановили купол та хрест

Від отця Віталія Кестера, настоятеля храма УГКЦ Святого Миколая ми отримали листа: "Нарешті довгоочікувана подія - у понеділок 26 серпня будуть освячені купола та хрести, які підіймуть та встановлять у вівторок 27 серпня приблизно на 16.00. Приходьте, запрошуємо всіх!!!".

 

Ми були присутні на освячені та взяли інтервью у о.Віталія та декана Краматорського деканату УГКЦ о.Івана Василенко.

На світлині герої сучасної історії української Костянтинівки, члени ВО "Свобода", парафіяне церкви Ярослав Маланчук та Артем Попік:

Ось цитати:

Отець Віталій: "Це важлива подія не тільки для парафії нашої Свято Миколаївської церкви, але також і всієї громади міста. В житті храму тільки один раз піднімається та встановлюється центральний купол. І я радію, що це відбулося 26 серпня на свята Дня Незалежності України. Ми бачили, як 24-го все місто майоріло жовто-синіми прапорами, всі ходили у вишиванках. Це важливе, бо кожен з нас будує квітучу країну, робить свій внесок. І наша громада зробила цим внесок в Україну. Ми святкуємо зі всіма і хочемо, щоб таких справ було більше. Вони принесуть благословеннє, віру, мир, благополуччя кожній сімї, родині костянтинівців...".

Отець Іван: "Визначна подія в м. Костянтинівка Краматорського деканату Донецького екзархату УГКЦ. На парафії святого Миколая за благословенням екзарха Донецького владикі Степана відбулося освячення головного купола та 5 хрестів на храм. Установлення монтаж купола та логічне завершення будівництва даху храма. Свята літургія , чин освячення та професійний монтаж. Парафіяни, гості, ЗМІ , духовенство декан Краматорського деканату отець Іван Василенко та парох отець Віталій Кестер. Дякуємо Всемилостивому Господу, що дав засвідчити Його милість та опіку".

Подробиці читайте завтра у друкованій "Провінції".

А всіх бажаючих прийняти участь сьогодні у цій важливій для української Костятинівки події парафіяне запрошують на 16.00 до храму Св.Миколая (вул. Мелитопільська 22а, Кр.Октябрь).

А це журналісти:

Тепер купола та хрести церкви можна буде бачити з пр.Ломоносова та траси на Донецьк!

Наступного дня:

 

 

Видео