Влада, яка боїться ОДА не може нас захистити!

В середу 8 квітня у друкованій "Провінції" ви прочитаєте вбивчий репортаж по обстеженню журналістами "Провінції" місця в Костянтинівці, де з Півночі Донеччини звозять хворіх та з підозрою на коронавірус. 

Це просто жах!

Щойно ми подали питання на щоденний брифінг ОДА по карантину, але вони його не прочитали (випадково?).

Ось про що йшла мова і про що буде надруковано в "Провінції":

"Влада Костянтинівці боїться звертатися до ОДА тому що "рильце в пушку" (найбільша зарплатня у країні - мер 1,2 млн грн, підтримали терористів, проводили "референдум" тощо), тому запитаємо ми: ЧОМУ, ЯКЩО ОДА ОРГАНІЗУВАЛА У КОСТЯНТИНІВЦІ ГОЛОВНИЙ ПУНКТ ПО ПРИЙОМУ ХВОРИХ ТА ПІДОЗРІЛИХ НА COVID-19 ДЛЯ ПІВНОЧІ ОБЛАСТІ НА БАЗІ ІНФІКЦІЙНІЙ ЛІКАРНІ - АЛЕ НЕ ВИДІЛІЛИ ГРОШІ, ХОЧА Б ДЛЯ ПРИВЕДЕННЯ В ПОРЯДОК ТЕРИТОРІЇ НАВКОЛО??? ТАМ ПО ПЕРІМЕТРУ РОЗВАЛЕНИЙ ПАРКАН, СКРІЗЬ АНИСАНІТАРІЯ ТА СМІТТЯ, ТУДИ-СЮДИ БІГАЮТЬ КОШКИ ТА СОБАКИ, НАВІТЬ БІГАЮТЬ ДІТИ, КОЛИ ГРАЮТЬ - ТУТ ГУСТОНАСЕЛЕНИЙ МІКРОРАЙОН. А ТІ, ЩО В ОБСЕРВАЦІЇ - СПОКІЙНО ХОДЯТЬ ПО ДВОРУ!?".

Цікаве, що наша влада вже декілька разів отак "прощьолкала" можливості "вибити" хоч щось для нашого бідного міста: 1. Коли звільнили нашу територію від рашистів у 2014 році (сказали, що у нас все в порядку, хоча мер сусіднього Бахмуту О.Рева "вибив" гроші на ремонт доріг).

2. Коли вокзал нашого міста став воротами всієї України. Але, мягко кажучи, срач, який був на Привокзальній площі - тільки прибільшився.