Костянтинівці звернулись до президента України з петицією про вирішення питання водопостачання міста, або Де взяти мільярд грн.?

Відповідну петицію - “Постійна відсутність води в місті Костянтинівка Донецької області” 12 червня опублікувала на сайті Електронних петицій — Офіційного представництва президента України Глівінська Юлія Вікторівна.

В тексті петиції йдеться про вирішення проблеми водопостачання міста, особливо в літній період.

“Ми мешканці міста Костянтинівка, звертаємося до Президента України з проханням вирішення подачі води до населення. Протягом багатьох років в літній період в нашому місті відсутня вода по декілька діб а то і тижнів, коли на вулиці спека. До місцевої влади зверталися за допомогою вирішення проблеми, але нічого не змінилося. Вода подається по графіку, створеним міською владою, вранці та ввечері, але й цього графіку не дотримуються, нарахування оплати йде як за цілодобову подачу. КП "Вода Донбасу" постійно відключає воду у місті. НА разі в період карантину ми знаходимося без подачі води вже 5 день. Просимо посприяти в вирішенні проблеми водопостачання в місті Костянтинівка. З повагою мешканці”, - йдеться в тексті петиції.

На даний момент петиція зібрала 217 голосів із необхідних 25000, а необхідного часу — 87 днів.

Нагадаємо, що в Краматорську, де “Краматорський водоканал” є комунальним підприємством, розробляється міська програма по безперебійному водопостачанню міста та прилеглих населених пунктів.

В той же час, як зазначає інформаційне агенство "ОстроВ", протяжність Другого Донецького водоводу складає 116 км., але самою аварійною ділянкою є ділянка від другого до третього підйому протяжністю 24 км., на заміну якої потрібно більш 1 мільярда грн.

Основным источником водоснабжения Славянска, Краматорска, Дружковки, Константиновки, а также населенных пунктов Торецкого и Константиновского районов является Второй Донецкий водопровод общей протяженностью 116 км.

На сегодня он находится в аварийном состоянии, особенно участок от второго к третьему подъемов (требуется замена около 24 км трубопровода), и не выдерживает режима работы в условиях летнего максимума, что приводит к появлению значительного количества порывов.

После увеличения с 16 июня подачи воды по Второму Донецкому водопроводу стали образовываться порывы, в связи с чем КП «Компания «Вода Донбасса» прекращала подачу водоснабжения для проведения ремонтных работ. В настоящее время для восстановления водоснабжения Константиновки вода подается на Славянск, Краматорск и Дружковку в сокращенном режиме.

По информации «Компании «Вода Донбасса», для замены аварийного участка ВДВ необходимо более одного миллиарда гривен. Над поиском источников финансирования проектов по устойчивому водоснабжению работает Донецкая облгосадминистрация.

Коммунальное предприятие просит потребителей, которые получают воду со Второго Донецкого водопровода, с пониманием отнестись к сложившейся ситуации, поскольку без проведения полной реконструкции гарантировать его бесперебойную работу невозможно.

Система водоводов и насосных станций ВДВ обеспечивает водой Славянск, Краматорск, Константиновку, Дружковку, Новгородское и прилегающие к ним села и поселки.

Comments

  Що пам’ять відшибло? Тоді нагадаю:

  ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

  кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 49

  від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»

  Гнатенка Валерія Сергійовича:

  Вирішити проблему водопостачання населених пунктів округу...