Ех Андрюха, Андрюха...

Нам подзвонила відома журналістка Марина Баранівська (https://ukranews.com/ua/news/595171-detektor-media-zvilnylo-zhurnalistku-yaka-zadala-poroshenku-gostre-pytannya) яка зараз працює в Східноукраїнському центрі громадських ініціатив та займається документуванням злочинів російських бойовиків на Донеччині.

Вона розповіла, що в травні-липні 2014 року в Костянтинівці, в будівлі колишнього “Райпотребсоюзу” були розташовані катівні, де рашисти тримали та катували українських громадян, які відмовилися з ними працювати. Марина просили знайти цю будівлю та зробити світлини.

Оце так інформація! А ми нічого не знаємо!”, - вразилися ми та стали думати, з чого почати пошук. Але, стоп! Стародавній друг редакції, голова Товарства ім.О.Тихого Євген Шаповал, ще за радянських часів працював у “Райпотребсоюзі”, то він точно знає.

Так воно і сталося. Євгеній Олексійович не тільки показав нам дві будівлі колишнього Костянтинівської райпотребспілки, але й розповів, що чудово знає, хто і чим займався тут під час “руської весни” в будівлі на розі вулиць Києвська та О.Тихого, за адресою - вул. Києвська, б.1

До розповіді додав місцевий мешканець, який працює в будинку поруч і нам намалювалася така картина:

Тут працював відомий майстер оригінальних робіт Андрій Теньков. Ми товаришували з Андрюхою і багато писали про його талант роботи по дереву, допомагаючи становленню майстра:

https://www.konstantinovka.com.ua/newspaper/znay-nashikh/odin-sredi-zerkal-v-ograde-otrazheniy

https://www.konstantinovka.com.ua/newspaper/mir-cheloveka/geroy-nashego-vremeni

А потім він став вбивцею і терористом, на якого в Україні заведена по ціх статтях карна справа. 

І в себе в майстерні він зробив не тіьки "лежбище уродов - ополченцев", але й катівню, де катували та вбивали людей. 

Свідки розповідали нам, що бачили тут в травні-червні 2014-го багато людей зі збоєю та "віджатих автівок". А також чули крики людей, яких,скоріше, били.

Євген Шаповалов особисто бачив, коли звільнили нашу територію, в ціх будівлях вшент зіпсовані кров'ю матраси, стіни та поли.

Про це згадано в ціх карних справах:

https://reyestr.court.gov.ua/Review/51218396?fbclid=IwAR0ZnqdF3R-manwbfs-1BXAZNM5nE3izpof3mXjn9wsowflYl2cSPQCYeMg

https://reyestr.court.gov.ua/Review/59693372?fbclid=IwAR3S2FykZz7nm9I685CLDxU7LXFaRNbSHwqQhNukAxC2Er_Zc-qAc_ad_tA

Що ж сталося? Чому Андрій Теньков раптово пішов проти України, записався в “ополченци” та став нас вбивати?

Згадуємо, як він розповідав, що народився та виріс в Середній Азії, де з дитинства бився з казахами, тому що над ним знущалися, як москалем.

І ось він вирішив помститися та пішов бити українців...

Навіщо то було тобі Андрій? Яких бандерівців ти чекав, надивившись ригівських та ришистських каналів? До речі ці ригі, які натравлювали нас один на одного, щоб не відриватися від корита, зараз знову перемогли на виборах та сидять у своїх кріслах під керівництвом кума Путіна. Невже ти це не розумів???

Ось тут, на Миротворці, його “бойовий шлях” -

“Командир группы 2-го отряда спецназа РУ РГ ДНР, старший лейтенант. Позывной: «Хантер». Вступил в НВФ 02.05.2014 в Константиновке. Награды: ЗБЗ, Георгиевскими крестами 3 и 4 ст. Участвовал практически во всех крупных операциях -Славянск, Краматорск, Шахтерск, Степановка, Углегорск, Логвиново, ДАП, Дибровка. Ранен.

По состоянию на 2017 год находился в тюрьме ДНР. Обвиняется по ст.256. 174. Калининское РУ МВД г.Донецк. Ориентировка МВД: Разыскивается по СТ.260 Ч.5 УК Украины

ОВД: КОНСТАНТИНОВСКИЙ ГОВД ДОНЕЦКОЙ ОБЛ. Категория: ОСОБА, ЯКА ПЕРЕХОВУЄТЬСЯ ВІД ОРГАНІВ ДОСУДОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ

Статья обвинения: СТ.260 Ч.5. Мера пресечения: постановление суда о разрешении на задержание с целью привода. Место исчезновения: ДОНЕЦКАЯ, КОНСТАНТИНОВКА

Дата исчезновения: 05.10.2014

https://myrotvorets.center/criminal/tenkov-andrej-viktorovich/

Але цього замало — в серпні цього року він “засветився” у Москві. Причому ганебно, як звичаний рекетир, який знущається над старими людьми:

 

Бойовuки «Л/ДНР» У Москві «Віджали» Квартиру

Дочку адмірала флоту СРСР І 74-річну жінку фактично позбавили права на квартиру в Будинку військової слави в Москві, а російська поліція при цьому не діє. Тим часом дані про рекетирів опубліковані на сайті «Миротворець». До редакції сайту Діалог.UA надійшло повідомлення про гучний скандал, який днями трапився в столиці Росії Москві.

Суть його полягає в наступному: члени організованого злочинного угрупування фактично позбавили квартири Наталію Аркелову, дочку покійного командувача Тихоокеанським флотом колишнього Радянського Союзу, адмірала флоту СРСР Миколи Смирнова.

Жінка жила в чотирикімнатній квартирі в Будинку військової слави. Після смерті чоловіка в 2019 році з’явився Георгій Закревський, який назвався сином померлого, і зажадав звільнити для нього частину житлової площі.

Далі більше: ця людина підселила в квартиру ще двох чоловіків, які не давали жінці похилого віку спокійно жити. А незабаром справа і зовсім дійшло до того, що 74-річна Аркелова фактично виявилася за дверима. Закревський заявив, що у нього є всі необхідні документи, які дають йому право на проживання в квартирі.

«Ми нормально прожили, поки не з’явився цей «псевдонаследнік», про якого ми навіть не знаємо. Суд ніяк не відбудеться через карантин, і ми не можемо дізнатися, хто він такий насправді. Виникло питання, чому нотаріус не давав мені можливість вступити у спадок, а йому дали такі права «, — заявила Аркелова в коментарі журналістам.

За її словами, вона зверталася в поліцію і до дільничного, але там як-ніби нічого не помічають: поки що лише громадські діячі «забили на сполох».

Наталя Аркелова, дочка адмірала флоту СРСР Миколи Смирнова

Тим часом особи рейдерів стали відомі нам: їх особисті дані опубліковані на сайті «Миротворець».

З’ясувалося, що всі вони брали участь у війні на Донбасі проти України: це георгій Закревський, Микола Кузьменко та Андрій Теньков. Двоє останніх є громадянами України, а перший має російський паспорт. На світлин бойовик «ДНР» — квартирний рейдер Андрій Теньков.

https://www.dialog.ua/russia/212803_1596720038#

https://www.dialog.ua/

 

Андрій, в кого ж ти перетворився...