"Накрили" два гральних салона

 

ПРОЧИТАЙТЕ ТА ПОДИВІТЬСЯ НАВКОЛО - МОЖЕ ЩЕ ДЕСЬ Є ТАКЕ ЛАЙНО?

В ході санкціонованих обшуків під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури вилучено комп’ютери у повній збірці,  флеш носії програмним забезпеченням, гроші, отримані від заняття незаконним бізнесом. Досудові розслідування тривають.

Поліцейські отримали оперативну інформацію про те, що попри заборону на території міста функціонують гральні заклади. Отримавши ухвалу суду, правоохоронці провели обшуки за вказаними адресами. На момент прибуття поліцейських у закладах перебували відвідувачі та адміністратори.

Під час документування правопорушення поліцейські вилучили з двох ігрових закладів комп’ютери у повній збірці,  флеш носії програмним забезпеченням, гроші, отримані від заняття незаконним бізнесом.
За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає штраф від 170 000 до 680 000 гривень.
Нагадуємо, що Кабінетом Міністрів України 20 грудня 2019 року прийнято постанову № 1325-р «Про протидію гральному бізнесу». Вона скасовує наказ Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Міністерства фінансів від 12 грудня 2002 року № 128/1037 в частині діяльності розповсюджувачів лотерей та визначення поняття «електронна система». 

Правоохоронці звертаються до громадськості з проханням повідомляти про всі місця зайняття ігорним бізнесом до поліції за номером 102. Будь-яку інформацію буде ретельно перевірено.

За матеріалами фб-сторінки Костянтинівської поліції.