НАМ БЕРЕГТИ ТЕБЕ, СОБОРНУ І ЄДИНУ!

На жаль, сьогодні, на День Соборності, коли "локдаун" ще не закінчився, заходи офіційне проводити не можна.

Але все рівне містяне відмітили це видатне та надзвичайно символічне свято. 

В Свято-Сретенському храмі спільний молебен за Єдність провели Благочинний Донецького єпархіального округу, настоятель цього храму, протоієрей отець Костянтин та настоятель Свято-Миколаївського храму УГКЦ отець Віталій.

В спільній молитві прийняли участь учасники АТО, підприємці, громадські і політичні діячі, журналісти.

На завершення молебня учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих за Незалежність і Соборність України біля пам'ятного знаку цим героям в сквері афганців.

Міська влада не стояла осторонь цього великоего свята -  у сквері Олекси Тихого  міський голова Олег Анатолійович Азаров  та секретар міської ради Денис  Віталійович Коржиков відкрили пам’ятну дошку «ОДНА ЄДИНА СОБОРНА УКРАЇНА». Найближчим часом на цьому місті заплановано встановлення та відкриття монументу, який буде присвячений цій великій події. 

Привітання міського голови Олега Анатолійовича Азарова

     День 22 січня 1919 року назавжди залишиться в історії українського народу як свято Соборності України. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація.

     «Соборна» - означає спільна, злагоджена, та, що має згоду усіх. Ніхто не зможе сьогодні заперечити, що ми хочемо жити саме в такій державі! Ідея соборності України була і є однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років. Сьогодні нас розділяють різні епохи, але об’єднують однакові прагнення.  Я  вкотре хочу всіх закликати до єдності, бо коли ми будемо єдиними і згуртованими, стояти плече в плече, лише тоді спільними зусиллями зможемо досягти головної мети. Тільки тоді ще міцніше утвердиться Соборність України .

      Тож прийміть найкращі привітання з нагоди одного з найвеличніших свят – Дня Соборності України! Нехай кожен громадянин зустріне урочисте свято Соборності з відкритим серцем , з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя.

      Зичу усім Вам злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртують нас для здійснення високої мети – щасливого і гідного життя, процвітаючої, могутньої, Соборної України! Нехай День Соборності та Свободи України назавжди буде джерелом надії на наше краще майбуття! Слава Україні!

Привітання секретаря міської ради Дениса Віталійовича Коржикова

День Соборності України – національне свято України, що відзначається щороку 22 січня. Сьогодні соборність не обмежується лише ідеєю збирання етнічних земель у рамках національної держави, а передбачає також  духовне єднання всього населення країни незалежно від національності.

Соборність – це забезпечення справжнього суверенітету і незалежності народу, міцний фундамент для побудови процвітаючої демократичної національної держави.

Шановні земляки! Дозвольте побажати усім вам здоров’я та благополуччя, миру й добробуту, мудрості і чуття єдиної родини, довголіття, особистих і суспільних досягнень та мирного неба над головою!Нехай розум,воля і любов до рідного краю згуртовують нас у всіх справах – у розбудові соборної демократичної  України!  Бо у єдності – наша сила! Тож Слава Україні та її народові!

 

Видео