Сьогодні в костянтинівському храмі побували святі Йосіф та Марія з новонародженим

"Сад" знову у нас! Костянтинівцям надзвичайно повезло — знову у нас в гостях неймовірний львівський театр "Сад"! 7 січня в Свято-Миколаївському храмі УГКЦ, що по вул.Мелітопільській, відбулася Вистава Різдва.

Аматорський, молодіжний театр "САД" при Львівському Центрі студентського капеланства, як завжди, на свята вирушив у подорож Україною, щоб своєю колядою та вертепом звіщати про велику радість Різдва Христового.

Нам привезли нову постанову вертепу. На цей раз це була незвичайна театралізована вистава - як в Палестині в "готель" 2021 рік тому не пускали Марію та Йосіфа і вони зупинилися в яслах, де народився Месія.

Театр багато працював, щоб вже вшосте подарувати свято, перш за все нашим захисникам, а також всім нам.

Серед учасників театру - студенти НУ "Львівська Політехніка" та ЛНУ ім. І. Франка, Львівської комерційної академії та Академії мистецтв, випускники та майбутні студенти. Вони різні за фахом та навчаються у різних навчальних закладах, але всіх єднає спільна мета: змінювати світ довкола, змінюючи свої серця та серця тих, хто довкола.

Театр є місцем переосмислення певних суспільних чи особистих проблем. Його кредо: "Дивись ширше - побач більше". Якщо відкрити очі, то у світі довкола можна побачити надзвичайно багато вражаючих речей і явищ. Варто лише трохи відірватися від моніторів комп'ютерів чи смартфонів. 

Отримали велику насолоду від зустрічі присутні - парафіяне костянтинівського Свято-Миколаївського храму УГКЦ, учасники АТО, депутати міськради, представники ГФ "Гайдамаки", ВО "Свобода", журналісти.

Видео