На привокзальній площі тепер будуть "всевидячі очі"

Наша громадська організація спільно з Костянтинівським відділом поліції та міською владою наразі працює над проектом «Безпечне місто», який передбачає встановлення камер з фото та відео-фіксацією.

Це новітні технології для моніторингу дорожньої обстановки з функціями визначення швидко рухомих, покинутих та вилучених об’єктів, визначення перехрещення шляхів, виявлення вторгнень, визначення входу та виходу з території, визначення облич та збирання натовпу, аналіз.

Ми домовились про безкоштовне встановлення 2-х камер на залізничному вокзалі.

Я вважаю, що для нашого міста це необхідність. Перші камери будуть на вокзалі, бо це стратегічно важливий об’єкт, так як наше місто зараз є відправною точкою залізничного сполучення зі всіма сторонами України. Тому ці камери мають пряме відношення до національної безпеки. Протягом року заплановано встановлення біля 10 камер по всьому місту.

В.Суханова, ГО «Відродження та розбудова міста Костянтинівка».

Від редакції

Ми поспілкувалися з промисловими альпіністами з Сєвєродонецька, які приїхали встановлювати камери. Це Костя та Сергій, які запросто працюють на висотах 60-80 метрів. По їх словах, зараз вони встановлять дві камери, які будуть дивитися з моста в різні боки за дорогою. Вартість однієї приблизно 1000 доларів. Орієнтовна вартість під ключ подібної локації — 200 тис. грн. У місцевої поліції буде стояти реєстратор, куди через інтернет буде подаватися відеотрафік, який буде писатися на жорсткий диск. Тобто завжди можна буде відмотати назад на деякий період. Фахівці вже почали навчання поліціянтів — як користуватися системою. "Головне — аналітика, — кажуть хлопці. — Камери будуть підвішені таким чином, що дістатися до них буде вкрай важко. Тенденція по установці камер зараз набирає обертів і Костянтинівка, як стратегічно важливий для країни вузол, не повинна "пасти задніх".